MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Görev Başında

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir takım rahatsızlıkları nedeniyle bir süre istirahat etmesinin ardından MHP Genel Merkezinde mesaiye başladı.

MHP 14.10.2019, 13:24 23.08.2020, 02:04
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Görev Başında

Üst solunum yolu rahatsızlığı sebebiyle 21 günlük bir istirahatın ardından MHP Genel Merkezine gelen Lider Devlet Bahçeli mesaisine başladı. Sosyal medyada bazı art niyetli kimseler tarafından çeşitli rivayetlerle ülkücü hareketi ve liderini yıpratmak için çeşitli tezviratlar içinde bulunanlara MHP liderinin fotoğrafları kapak oldu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 23 Eylül'de rahatsızlanmıştı. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nden aynı gün taburcu edildikten sonra bir süre evinde dinlenen Bahçeli, bugün itibariyle mesaisine başladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Twitter hesabı üzerinden daha önce yaptığı açıklamada,Genel Başkan Bahçeli'nin pazartesi günü mesaiye başlayacağını bildirmişti.

''FETÖ’cü hain Ergün Babahan, “Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı.'' şeklinde tweetini değerlendirerek tepki gösteren Semih Yalçın, "ABD’nin Türkiye Büyükelçiliği de Twitter sayfasından beğenide bulunmuş. Kim kimin arkasında, biz zaten biliyoruz. Bilumum FETÖ militanları ve onlara destek veren cümle Amerikan yönetimi, avucunuzu yalarsınız! MHP Lideri Devlet Bahçeli’siz bir siyaset hayali kuruyorsunuz ya, daha çok beklersiniz!'' ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442