Alexa

MHP, Hangi İllerde Ne Zaman Referandum Mitingi Yapacak?

Milliyetçi Hareket Partisi referandum seçim kampanyalarına hızlı başladı. MHP, seçim kampanyaları kapsamında hangi illerde ne zaman salon toplantıları ve miting düzenleyecek? Bütün detaylar MHP haberlerinde.

MHP, Hangi İllerde Ne Zaman Referandum Mitingi Yapacak?

MHP'nin Referandum seçim kampanyaları nasıl olacak? MHP, salon toplantılarını hangi illerde ne zaman gerçekleştirecek? MHP referandum mitingleri ne zaman? MHP mitingleri hangi illerde düzenlenecek? MHP haberlerini kapsamhaber'den takip edebilirsiniz?

Milliyetçi Hareket Partisi Referandum süreciyle ilgili kampanya çalışmalarına başladı. Tüm teşkilatlarını kampanya konusuyla ilgili bilgilendirem MHP çalışmalarına hız verdi.

26 Kasım 2016'da Bursa'dan başllayan ve milletvekillerinin de katıldığı salon toplantıları şu ana kadar, İstanbul, Trabzon, İzmir, Gaziantep, Kocaeli, Zonguldak, Muğla, Denizli, Samsun, Hatay, Erzurum, Aydın, Konya, Eskişehir ve Antalya'da siyasi gelişmelerle ilgili bilgilendirme amaçlı salon toplantıları düzenlendi.

Salon toplantılarına en az mitingler kadar önem veren MHP salon toplantılarıyla daha yakın bir temas olduğunu ve sebep ve gerekçeleriyle birlikte MHP’nin tutumunu ayrıntılı olarak anlatma fırsatı bulunduğu belirtiliyor. Salon toplantılarının önümüzdeki günlerde de devam ettirileceğini belirten yetkililer İlk etapta Adana, Tekirdağ, Elazığ, Nevşehir, Kayseri, Sakarya, Çorum, Bartın, Manisa, Giresun, Uşak, Ordu, Burdur, Niğde ve Tokat’ta kapalı salon toplantıları düzenleyecek.

MHP'NİN KAPALI SALON TOPLANTILARI

4 Mart: Adana ve Çorum 

5 Mart: Tekirdağ ve Sakarya

11 Mart:Nevşehir, Elazığ, Manisa, Kütahya ve Tokat’taki

12 Mart: Bartın  

17 Mart: Düzce

18 Mart: Kayseri

24 Mart Isparta

25 Mart: Amasya

26 Ordu

MHP HANGİ İLLERDE NE ZAMAN MİTİNG YAPACAK?

18 Mart: Elazığ Mitingi

24 Mart: Bursa Mitingi

25 Mart: Kayseri Mitingi

26 Mart: Erzurum Mitingi

1 Nisan:Sakarya Mitingi

2 Nisan: Ordu Mitingi

7 Nisan: Afyon Mitingi

8 Nisan: Antalya Mitingi

9 Nisan:İstanbul Mitingi

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 21:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
gıoudfjdf
gıoudfjdf - 3 yıl Önce

kayserı de 25 cumartesı olucak devlet bahcelı