MHP Havza İlçe Yönetiminden Başkan Özdemir'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve Yönetimi Havza Belediye Başkanı Selahattin Özdemir’i ziyaret etti.

MHP 13.10.2020, 21:37
MHP Havza İlçe Yönetiminden Başkan Özdemir'e Ziyaret

MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti. MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ile beraberindekiler Sebahattin Özdemir ile bir süre sohbet ettiler.

YANINIZDA OLACAĞIZ

Havza'nın büyümesi ve yükselişine katkı sağlayacaklarını belirten Başkan Ferhat Gültekin “Cumhur İttifakının ortağı olarak her zaman yapılacak hizmetlerde birlikte hareket edeceğiz. İlçemiz için bizim üzerimize düşen ne var ise her zaman yanınızda olacağız. İlçemizdeki yeni yatırımlar ve çalışmalara yardımcı olarak Havza’nın büyüme ve yükseliş sürecine katkı sağlayacağız.” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisnde ilçemize güzel hizmetler yapacağız

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise birlik ve beraberliği işaret ederek şunları söyledi; “Cumhur İttifakı olarak uyumlu ve birlikte çalışma ile Havza için hedeflerimize hızlı bir şekilde ulaşmak için elimizden gelen yardımlaşmayı göstereceğiz. Cumhur İttifakı olarak Havza için gereken her şeyi birlikte yapma gayreti içinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisnde ilçemize güzel hizmetler yapacağız. Havza tüm güzellikleri hak eden ve değeri her geçen gün artan çok değerli kent. İlçemize ve halkımıza hizmet etmek hepimiz için bir ayrıcalık ve şereftir, onurdur. MHP İlçe Başkanım Ferhat Gültekin ve ekibine başarılar diliyorum.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
açık