MHP Heyeti Felaketin Yaşandığı Bölgelerde İnceleme Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail ÖZDEMİR Sel felaketinin yaşandığı illerde incelemelerde bulundu.

MHP 11.08.2021, 22:01
MHP Heyeti Felaketin Yaşandığı Bölgelerde İnceleme Yaptı

MHP'li heyet, sel felaketinin yaşandığı illerde incelemelerde bulunarak, MHP'nin catandaşın her zaman anında olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail ÖZDEMİR, “Sel felaketinin yaşandığı illerde inceleme yaparak vatandaşlarımızın yanında yer alacak MHP heyeti” hakkında basın açıklamasında bulundu.

Bugün (11 Ağustos 2021), Karadeniz bölgesini etkisi altına alan yoğun yağışlar sebebiyle Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop ve Samsun illerimizde sel felaketi yaşandığına dikkat çeken Özdemir,  "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Milliyetçi Hareket Partisi’nden bir heyet Yarın (12 Ağustos 2021), sabah saatleriyle beraber selden etkilenen illerimizi ziyaret ederek bölgede incelemelerde bulunacak, vatandaşlarımızın yanında olarak, sıkıntılarını paylaşacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Yaşar Yıldırım, Düzce Milletvekili Sayın Ümit Yılmaz, MYK Üyeleri Sayın Murat Kotra, Sayın Davut Haskırış ve Sayın Yüksel Aydın yer alacaktır. Bu vesileyle selden etkilenen illerimize geçmiş olsun temennilerimizi iletiyor, Cenabı Allah’tan milletimizi her türlü afetlerden esirgemesini niyaz ediyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)