MHP heyeti Havza Belediye Başkanı Özdemir’i ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi olan Avukat Hami Korkmazlı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.

MHP 16.04.2021, 21:10 16.04.2021, 21:56
MHP heyeti Havza Belediye Başkanı Özdemir’i ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi heyeti Havza Belediye Başkanı Özdemir’i ziyaret ederek, projelerle ilgili istişarede bulundular.

MHP Hukuk Çalışma Grubu üyesi ve önceki dönemde Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi olan Avukat Hami Korkmazlı ve MHP Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’ ile bir araya geldiler.

Güncel konuların görüşüldüğü ziyarette, Başkan Özdemir Havza’da yapılan ve yapılması düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretlerinden ötürü Korkmazlı ve Gültekin’e ziyaret ederek; “ Havzalı Hemşerimiz, MHP Hukuk Çalışma Grubu üyesi ve önceki dönemde Merkez Disiplin Kurulu üyesi Avukat Hami Kormazlı'ya ve Milliyetçi Hareket Partisi Havza İlçe Başkanı Ferhat Gültekin'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı olarak birlik ve beraberlik için çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)