MHP İçe Başkanı Özcan Kınalı Bağış Kampanyasına Destek Verdi

MHP Samsun İl başkanlığı tarafından düzenlenen kan-organ-doku bağış kampanyasına bizlerde ilce teşkilatı ve yönetim kurulu olarak destek ve katılım sağladı.

MHP 21.11.2020, 16:35 21.11.2020, 20:47
MHP İçe Başkanı Özcan Kınalı Bağış Kampanyasına Destek Verdi

MHP İlkadım teşkilatı tüm Samsun'luları ve İlkadım halkını azalan kan Stokları İçin Kızılay'a kan bağışına davet etti. Başkan Özcan Kınalı yazılı basın açıklamasında, “Covid-19 hastalığını atlatanların plazma bağışı da bizler İçin önemli bir husus” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Kan-Organ-Doku bağış kampanyasının ilk gününde, Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanı Özcan Kınalı ve tüm yönetim kurulu üyeleri kampanyaya destek verdi.

20 Kasım Cuma günü saat 14.00’ de açılış töreni ile birlikte başlayan kampanya 3 gün boyunca (20-21-22 Kasım) Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda Türk Kızılay'ının koordinesinde devam edeceğini belirten Kınalı, tüm Samsunluları kampanyaya davet etti.

Kampanya açılış törenine katılanlar şöyle:

19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Türk Kızılay Samsun Şubesi Başkan Vekili Ahmet Ali Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Kandıra, Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, MHP İlkadım İlçe Başkanı Özcan Kınalı İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri  Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Kamu-Sen İl Başkanı Ahmet Keskin.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)