MHP İl Başkanı Karapıçak, Samsun Türk Kızılay'ını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Başkan Yardımcılarından oluşan heyet Kızılay Samsun Şubesini ziyarette bulundu.

MHP 05.11.2020, 16:34
MHP İl Başkanı Karapıçak, Samsun Türk Kızılay'ını Ziyaret Etti

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay haftası olması münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Başkan Yardımcılarından oluşan heyet Kızılay Samsun Şubesini ziyaret etti.

Başkan Karapıçak, Kızılay Samsun Şubesi Başkan Vekili Ahmet Ali Bulut' u Kızılay Samsun Şubesi Binasında ziyaret ederek Kızılay haftasını kutlamış ve "Kızılay cemiyetimiz gerek ülkemiz gerekse dünya genelinde yaptığı çalışmalar ile övünç vesilemiz olmuştur." dedi.

MHP'den KAN VE ORGAN BAĞIŞINDA ORTAK ÇALIŞMA

Ziyaret sürecinde Kızılay tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Kızılay Samsun Şube Başkan Vekili Ahmet Ali Bulut, "Kızılay Türk Halkının büyük özveri ve kadirşinaslığını yansıtan bir cemiyet olduğunu ve halkımızın desteğini her surette yanlarında hissettikleri belirtti."

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı ve Kızılay Samsun Şubesi önümüzdeki süreçte kan bağışı ve organ bağışı kampanya çalışmalarında ortak faaliyet sürdürmeye ve iş birliği içerisinde olacaklarını beyan ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)