banner401MHP İl Başkanı Taner Tekin Allah Ordumuzu Muzaffer Eylesin

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Afrin'de sürdürülen Zeytin Dalı Harekâtı’nın azim ve kararlılıkla sürdüğünü belirterek, "Raco'ya ay yıldızlı bayrağımızın dikilmesi ne kadar kararlı olduğumuzu göstermektedir" dedi.

MHP 06.03.2018, 17:01 06.03.2018, 17:10
MHP İl Başkanı Taner Tekin Allah Ordumuzu Muzaffer Eylesin

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Raco'ya ay yıldızlı bayrağımızın dikilmesi ne kadar kararlı olduğumuzu göstermektedir" ifadelerini kullanarak, Allah ordumuzu muzaffer eylesin, yar ve yardımcısı olsun"dedi.

Harekât kapsamında sayıları 2 bin 800'ü geçen hainin etkisiz hale getirildiğine dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Afrin'in 2014 yılı itibariyle PKK/PYD'nin istilasına uğradığını ifade etti. Türk ordusunun Afrin'de hainlerle mücadele ettiği gibi aynı zamanda masumlarında can güvenliğini korumak için mücadele ettiğine dikkat çeken Tekin, "Afrin'de mücadele ettiğimiz hainlerin, arkalarında kendilerine cesaret veren başta ABD olmak üzere küresel efendilerinin silah ve lojistik destek aldıkları aşikârdır. Arkalarına bu desteği alarak önlerine oradaki masum çocukların, kadınların, yaşlıların arkasına saklanmış ve masumları kendilerine siper etmişlerdir. Eğer ordumuz orada sivillerin can güvenliğini düşünmeseydi ordumuzun önünde kimse duramaz durmaya da cesaret edemezdi. Nereye saklanırlarsa saklansınlar, hangi deliğe girerlerse girsinler, arkalarında kim olursa olsun kahraman polisimiz ve askerimiz inlerine girip elbette zafere ulaşacaktır. Sadece Afrin değil sınırlarımızı ve güvenliğimizi tehdit eden tüm terör yuvaları yerle bir edilinceye, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu mücadele devam edecektir. Allah ordumuzu muzaffer eylesin, yar ve yardımcısı olsun" dedi.

Yorumlar (1)
hafsa 1 yıl önce
Tarif nerde
az bulutlu