MHP İl Başkanı Taner Tekin: Sözde Reisçiler

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Ne biz nede bu Millet sizi ve Cumhur İttifakına verdiğiniz zararı asla unutmayacak." diyerek, 'MHP İl Başkanından Sözde Reisçilere Ültimatom' verdi.

MHP 20.06.2018, 23:12 21.06.2018, 00:38
MHP İl Başkanı Taner Tekin: Sözde Reisçiler

İl Başkanı Taner Tekin, Milliyetçi Hareket Partisi verdiği sözün arkasında olduğunu, En az 2023’e kadar sürecek olan millet aklıyla oluşan Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var güçleriyle çalışacaklarını ifade ederek, "Hiç bir dalkavuk, hiçbir makam ve mevki meraklısı sözde Reis’çi siyaset simsarı Ülkemizin menfaatleri uğruna Ak Parti ile oluşturduğumuz, temelleri 15 Temmuz gecesi atılan Cumhur İttifakına zarar veremeyecek Milliyetçi Hareket Partisini yolundan çevirtmeyecektir." dedi.

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN'İN YAZILI BASIN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

Milliyetçi Hareket Partisi  yarım asır önce kurulduğu günden itibaren varlığını Türk varlığına armağan etmiş yedisinden yetmişine Liderinden, oy veren seçmenine varıncaya kadar bunu birçok defa ispat etmiş söz konusu Vatan Millet Devlet olduğunda canlarını bile seve seve feda etmiş kutlu bir çınardır. 

Özellikle son yıllarda Liderimiz Devlet Bahçeli beyin haklı çıkan öngörüleri Demokrasinin, Devletinin ve Milletinin menfaatine açıkça ve cesurca ortaya koymuş olduğu tavırlar ( 2007 Cumhurbaşkanı seçimi, Gezi olayları, 15 Temmuz Hain darbe kalkışması, Fetö ve her türlü terörle mücadele de hükümete vermiş olduğu destek 16 Nisan Anayasa değişikliği ve son olarak hiçbir karşılık beklemeden Cumhur İttifakına verdiği destek gibi...) vefalı aziz Türk Milleti tarafından büyük bir teveccüh görmüştür.

MHP'Yİ YOK SAYMAK...

Ve neticede ortak kaygısı Vatan Millet Devlet ve Demokrasi olan farklı siyasi görüşlere sahip geçmişte başka başka partilere oy vermiş insanların MHP'ye yöneldiği inkar edilemez bir gerçeklik olarak ortadadır.

 Bu durumu gören ve MHP nin güçlenmesinden ödleri kopan şahsi ve siyasi çıkarlarından başka hiçbir kaygıları olmayan bazı anketçi köşe yazarı, hatta siyasilerin ülkesinin menfaatleri dışında hiçbir beklentisi olmayan, MHP'yi yok sayma, zayıf gösterme, hatta asılsız ve kafa karıştırıcı dedikodularla algı oluşturma çabaları beyhudedir. 

"ALENEN İLAN EDİYORUM"

"Hamuru Ahde Vefa imandandır" anlayışıyla yoğrulmuş Büyük Türk Milleti; Ülkemizin geleceğinin huzur ve güvenliğinin teminatı Milliyetçi Hareket Partisini TBMM'de daha güçlü temsil edilebilmesi için gerekli desteği verecektir. Alenen ilan ediyorum; gücünü Aziz Türk Milletinden alan Milliyetçi Hareket Partisi verdiği sözün arkasındadır. En az 2023’e kadar sürecek olan millet aklıyla oluşan Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var gücüyle çalışacaktır.

Hiç bir dalkavuk, hiçbir makam ve mevki meraklısı sözde Reis’çi siyaset simsarı Ülkemizin menfaatleri uğruna Ak Parti ile oluşturduğumuz, temelleri 15 Temmuz gecesi atılan Cumhur İttifakına zarar veremeyecek, Milliyetçi Hareket Partisi'ni yolundan çevirtmeyecektir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)