MHP Kocasinan İlçe Başkanlığına Atama Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanlığına Hacı Ali Doğan atandı.

MHP 08.08.2017, 15:57 08.08.2017, 16:04
MHP Kocasinan İlçe Başkanlığına Atama Yapıldı

Kayseri Kocasinan MHP teşkilatına MHP Genel Merkezi tarafından Hacı Ali Doğan atandı.

MHP İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, yazılı açıklama yaparak, "şahsını ilçe başkanlığı görevine layık görenlere teşekkür ediyorum. Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Şefkat Çetin’e ve Kayseri İl Başkanımız Baki Ersoy’a da ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.


Doğan; "Şahsıma ve ekibime bu görevi layık gören Türk Milliyetçilerinin Bilge Lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. İnşallah ilk seçimlerde Kocasinan ilçesinde birinci parti olacağız. Kocasinan Belediyesi’ni Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının kazanmasını sağlayacağız. Kocasinan’da partimizi mutlak ve muhakkak iktidar yapacağız.

Ayrıca Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Şefkat Çetin’e ve Kayseri İl Başkanımız Baki Ersoy’a da ayrıca teşekkür ediyorum.  Bizden önceki dönemde görev yapan eski ilçe başkanımız Serkan Tok ve yönetim kurulu üyelerine de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Allah bu teşkilata omuz veren herkesten razı olsun. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizlerde aldığımız bu kutlu bayrağı daha ileri götüreceğimize inanıyoruz.  Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizleri emaneti olan bu davaya hizmet etmek bizim için şereftir. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ifadesi ile Ülkücülük şereftir, şerefin tavizi olmaz. Bizlerde bu şerefli vazifeyi Allah’ın izni ile en iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz. Ne Mutlu Türk’üm diyene”
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)