Alexa

MHP Kula İlçe Teşkilatı Tanışma Kahvaltısı düzenledi

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Nazım Baytok ve İlçe yönetiminin tertiplediği tanışma kahvaltısına katıldı.

MHP Kula İlçe Teşkilatı Tanışma Kahvaltısı düzenledi

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Teşkilatı Başkanı Nazım Baytok ve MHP İlçe Teşkilatı yönetiminin düzenlediği tanışma kahvaltısına Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'da katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kula İlçe Teşkilatı Başkanlığına getirilen Nazım Baytok va yönetim kurulu üyelerinin tertiplediği tanışma kahvaltısına; Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Faik Şentürk, Tuncay Ergün, Kula Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Karaayak, Nafiz Aydın ve Vedat Yılmaz katıldı.

MHP Kula İlçe Teşkilatı eski Başkanları İbrahim Kilimci, Mehmet Arık ve Mustafa Harmandalı’da katıldığı kahvaltıda Birlik ve beraberlik mezajları verildi. 

Kul Belediyesi Başkanı Tosun burada yaptığı konuşmada; “İlçe teşkilatları sıkıntı çekme, fedakarlık yapma yerleridir. Bu sıkıntılara, fedakarlıklara sizler talip oldunuz. Bizler Kula Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Hepimiz bu makamlara hizmet etmek için geldik. Hizmet ettikçe kendimizi iyi hissediyoruz. Bizler belediye meclis üyelerimizle birlikte, Kula’daki tüm sıkıntıları sorunları göremeyiz. Sizler bizim en ücra köşelerde bile gözümüz kulağımız olursanız sıkıntıları görüp çözebiliriz. İlçe Başkanımız Nazım Baytok’a bizleri böyle bir platformda bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 21:53
YORUM EKLE