Alexa

MHP Leadik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Ladik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş atandı. Ayrıca Başkan Aktaş başkanlığında Yönetim Kurulu listesinin ataması yapıldı.

MHP Leadik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından görevden alınan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu yerine Selami Aktaş atandı. Aktaş'ın başkan olarak atanması ardından yönetimi de oluşturuldu.

Yeni İlçe Yönetimine tebliğ için Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Önder Subaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ladik İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Heyet daha sonra Ladik Ülkü Ocaklarını ziyaret ederek Ocak Yönetimine ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

MHP’NİN 2023 VİZYONU DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ

Atamaya ilişkin olarak bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 vizyonu doğrultusunda bize düşen görev teşkilatları en üst seviyede hazırlamaktır. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmaları Genel Merkezimize ilettik. Bu çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Eğitim odaklı öncelikli çalışmalarımızın hedefi teşkilatlarımızı ve meclis üyelerimizin eksikliklerini gidermek olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Genel Merkezimize çok detaylı şekilde ilettik

Karapıçak burada yaptığı konuşmasının devamında, Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 hedefleri doğrultusunda teşkilatlar ile ilgili değişim sürecinin devam edeceğini belirtti. Ocak ayında önceki il başkanının görevden alınması sonrasında Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle şahsına İl Başkanlığı görevi tevdi edildiğini ancak, bu görevin tevdi edilmesi ile ilgili öncesinde bir talebinin olmadığını belirten Karapıçak," Genel Merkezimizden gelen talimatla başlayan sürecimiz, 31 Mart yerel seçimleri arifesinde gerçekleşti. Gerek 31 Mart seçimlerinde gerek ise YSK’nın yenilenmesi kararı sonrasında İstanbul'daki 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Yönetim Kurulumuz ve teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalıştık. Çalışmalarımızın sonuçlarını her iki seçimin öncesini ve sonrasındaki gelişmeleri çok detaylı olarak gerek istatistiki, gerek siyasi, gerek ise teşkilatlar bağlamında Genel Merkezimize çok detaylı şekilde ilettik.” dedi.

UYUM VE DİSİPLİN

Uyumlu çalışabilecekleri teşkilatlarla yollarına devam edeceklerini belirten Başkan Karapıçak, "Bu uyum kriterleri 31 Mart Yerel seçimlerinin öncesindeki ve sonrasındaki teşkilatlarımızın parti disiplinine uyumlu, İl Başkanlığımız ile uyum ve koordineli çalışma kriterlerine uyan teşkilatlarımız ile ilgili olarak değerlendirme ve somut çalışmalarımızı Genel Merkezimizle hazırladığımız 31 Mart seçimleri sonrasındaki raporda paylaştık. Bu kriterlere uymayan, uyum sorunu olan, 31 Mart yerel seçimleri sürecinde verim alamadığımız ve İl Başkanlığımızla uyumlu çalışamayacakları ortaya çıkmış teşkilatlar ile devam etmeyeceğimiz gibi yerlerine atanacak yeni teşkilat yönetimi ve başkanlarıyla hedeflerimize doğru ilerleyeceğiz.” dedi.

MHP Ladik İlçe Teşkilatı Yeni Yönetim

 Ladik İlçe Başkanı 

Selami AKTAŞ,

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Mehti ÇETİNER,

Abdurrahman TURSUN

Seyfettin KAYIŞLI

Murat TERSAKAN

Dinçer SANCI

Murat BATUM

Onur ÇETİNER

İlyas AKTAŞ

Aslan ABAY

Ümit DURAK

İmdat DEMİR

Hasan ÇAVUŞ

Mustafa YILDIZ

Birol TULUM

Mehmet ÇAVUŞ

Kürşat SANCI

Gülami ERDOĞAN, 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 19:45
YORUM EKLE