MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e Tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Grupbaşkanvekili Erkan Akçay; CHP'li Özgür Özel'in açıklamalarına tepki göstererek; "Dervişin fikri neyse zikri de odur" dedi.

MHP 16.11.2016, 22:06 16.11.2016, 23:10
MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e Tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, yaptığı açıklamada; " Milliyetçi Hareket Partisi ülkemizin temel sorunlarını ve krizlerini çözmek, ülkemizi Anayasa ve hukuk yörüngesine oturtmak, fiili açmazları ve çatlakları onarmak için gayret gösterirken bu çabamızdan rahatsız olanların partimize yönelik sistematik saldırıları günbegün devam etmektedir. Bu saldırıların son örneğini mutad olduğu üzere Cumhuriyet Halk Partisi'nin Grup Başkanvekili Özgür Özel sergilemiştir.

Sayın Özel,  yaptığı basın açıklamasında kullandığı ifadelerle polemiğin aldatıcı cazibesine kapılarak bir kez daha demagojinin esiri olmuştur. Sayın Özel Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin 15 Kasım 2016 tarihli partimizin grup toplantısında Anayasa çalışmaları konusunda Cumhuriyet Halk Partisine yapmış olduğu çağrıyı bağlamından koparmış, kavramların anlamanı saptırmıştır " dedi.

Erkan Akçay, "Dervişin fikri neyse zikri de odur " misali Sayın Özel kendi argo ve cinsiyetçi düşüncelerini bilinçaltına çıkararak lüzumsuz sözler sarf etmiştir. Kendisi için kronik hale gelen falcılık ve dedikodu yolundan ayrılamadığını göstermiştir. Ancak bilmelidir ki bu yol çıkmaz bir yoldur.Partimize yönelik saldırılar artık " Benim oğlum bina okur, döner döner yine okur. " misali aynı nakaratın tekrar tekrar dile getirilmesinden başka bir anlam ifade etmemektedir."dedi.

Yorumlar (0)