MHP'li Ayhan, MHP Türkiye Açısından Önemlidir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, partisinin Ardahan il kongresinde yaptığı konuşmada, memleket dara düştüğü zaman birlik ve beraberlik içinde olunmasını arzu ettiklerini belirtti.

MHP 26.09.2020, 20:35 26.09.2020, 20:56
MHP'li Ayhan, MHP Türkiye Açısından Önemlidir

Her şeyi demokrasi içinde halledeceklerini belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, herkesle anlaşmak istediklerini, herkesi yanlarında tutmak istediklerini belirterek, "MHP bunu yapmıştır. 12 Eylül öncesinde de daha sonrasında da yapmıştır." dedi.

Ardahan'da düzenlenen partisinin il kongresinde yaptığı konuşmada, "Türkiye Cumhuriyeti'nde birliğimizi, beraberliğimizi, bekamızı korumak mecburiyetindeyiz. MHP bu açıdan bu görevi deruhte etmiş, Türkiye'nin en uzun faaliyet gösteren iki siyasi partisinden biri olmuştur." diyerek, MHP'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği açısından önemli olduğuna vurgu yaptı.

Bizim açımızdan bu serhat boyları çok önemlidir. Burada çalışıp katkı sağlayan ve MHP'nin Ankara'da dimdik ayakta durmasını sağlayan arkadaşlardan Allah razı olsun. Bizler sizleri çok seviyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği açısından biz beraberiz." şeklinde konuşan Haluk Ayhan, MHP İl Başkanı Hülya Davutoğulları'nın tek aday olarak katıldığı kongrede, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık