MHP'li Başkan Taner Tekin'den Teşekkür Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Tekin, Ankara Spor Salonu'nda gerçekleşen MHP 12. Olağan Büyük Kurultayına beklentinin üzerinde katılım sağlayan yöneticilerine ve Samsunlu dava arkadaşlarına teşekkür etti.

MHP 19.03.2018, 16:06 21.03.2018, 13:31
MHP'li Başkan Taner Tekin'den Teşekkür Mesajı

Ankara Spor Salonu'nda gerçekleşen MHP 12. Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2018 Pazar günü gerçekleşti. Devlet Bahçeli, kullanılan bin 169 oyun, geçerli olan bin 167'sinin tamamını olarak Genel Başkanlığa yeniden seçildi.


Milliyetçi Hareket Partisi 12. olağan Büyük Kurultayına il ve elçe teşkilatları yoğun katılım sağladı. Beklentinin üzerinde katılım sağlayan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl ve İlçe yöneticilerine, Samsunlu dava arkadaşlarına teşekkür eden Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

Dava Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum

"Beni hiç mahçup etmeyen bugüne kadar birlikte yol yürümekten Onur duyduğum İl yöneticilerime,İlçe Başkanlarıma,İlçe yöneticilerime, İl ve ilçe Kadın Kolları yöneticilerime, Belediye Başkanıma, Belediye Meclis üyelerime, Ülkü Ocakları Teşkilatlarımıza, Üst Kurul Delegelerimize, vefakar ve cefakar Binlerce Samsunlu dava arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

12. Olağan Kurultayımıza Güç verdiniz Şeref verdiniz. Rabbim birlik, beraberlik ve ülküdaşlık hukuku içerisinde gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışma azmimizi daha da arttırarak Başbuğunuzun izinde Liderimizin emrinde 2023 Milliyetçi Türkiye yolunda başarılar nasip eylesin..."

mhp samsun taner tekin ankara kurultay tesekkur

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)