MHP'li Başkan Turna; İyi Parti Neden Meclisi Önerge Yağmuruna Tutuyor?

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, İyi Parti'nin meclisi önerge yağmuruna tuttuğunu belirterek, MHP'nin önergelere neden "HAYIR" oyu verdiğini açıkladı.

MHP 01.11.2018, 19:43
MHP'li Başkan Turna; İyi Parti Neden Meclisi Önerge Yağmuruna Tutuyor?

MHP'nin neden mecliste önergelere "HAYIR" oyu verdiğine dair sosyal medyadan açıklamalarda bulunan MHP Bafra ilçe Başkanı Barbaros Turna, "Allahtan bir iyi parti MYK üyesi bizi bilgilendiriyor." ifadelerinden sonra, "İyi parti, MYK toplantısında yerel seçim stratejisi olarak HÜKÜMETİ ve MHP'yi hedef göstermek için böyle bir karar almış. Sosyal Medya'da gündem olan, toplumsal desteği olan ne kadar konu varsa meclisi önerge yağmuruna tutuyor. Zannedersin kanun çıkaracaklar." şeklinde açıklamaları ilgi çekti.

"BU NE PERHİZ"

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından kanun teklifi verilmiş yada komisyon aşamasına getirilmiş konulara dahi İyi Parti'nin önerge verdiğine dikkat çeken Turna; "Sonra basıyorlar yaygarayı. "MHP ŞEHITLERE HAYIR DEDİ, MHP FETÖ'YE HAYIR DEDİ, EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARA HAYIR DEDİ vs. Aynı Partililer, diğer taraftanda TEK ADAM rejimi var! Meclis' in yetkisi yok! diye bağırıyorlar. Bu ne perhiz?" dedi.

YANDAŞ MEDYA BEKLEMEDE

Mesele siyasi başarıysa gayet başarılı ve amacına ulaşan bir strateji olduğunu söyleyen Barbaros Turna, "Ama Arka planına bakıldığında tam bir tezgah var. Yandaş medyaları beklemede zaten. Fox halk ulusal kim varsa saldırıya geçiyor. Kanun teklifi verilmiş konuya, araştırma önergesi veriyorlar. Tabi vatandaş bunu bilmiyor. Bunun da kokusu çok sonralarda çıkıyor." diyerek şöyle devam etti:

"BİRGÜN GELECEK..."

Önümüzde ittifak yapılmayacak yerel bir seçim var. Tabi ki bu hükümetin de işine geliyor. Herkes puan toplayacak MHP yine derdini anlatmaya çalışacak seçmenlerine.  Bir kere de hemen tepki vermeyin; bir kere de yahu az bekleyelim deyin. Bir kere de sorgulamadan peşinden koşan diğer parti seçmenlerini bi örnek alın, ama "yok hayır biz hemen vuracağız"  Vurun bakalım...

Gün gelecek  O, eleştirmek için sıraya girdiğiniz lider için günah çıkartmaya çalışacaksınız ama iş işten geçmiş olacak..."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
ş.yiğit 4 yıl önce
Sayın ilçe başkanı ya ne dediğini bilmiyor ,yada iyi parti ilçe başkanının dediği gibi boş konuşuyorsun. Yada koltuğu dolduramayacak kadar siyasi deneyimi olmayan boş birisin. Ne demek toplumsal desteği olan konular hakkında önerge veriyor. Vekillerin görevi toplumun sorunlarını gündeme taşıyıp çözüm bulmak değilmi. Sen o koltuk da ne için oturuyorsun milletin sorununu dinlemiyormusun, sorunları genel merkezine iletmiyormusun. vatandaşa ne cevap veriyorsun senin siyasetten anladın ne. İl başkanının taner beyi az takip et de ders al. Bafra ‘da MHP ne Ülkücülere ALLAH kolaylık versin. Senin gibi başkanları varken sırtları yerden kalkmaz.