MHP'li Başkanı Taner Tekin'in "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

MHP 10.01.2018, 14:18 10.01.2018, 14:23
MHP'li Başkanı Taner Tekin'in "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Başkan Tekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada; objektif ve dürüst olan tüm gazetecilerin gününü kutladığını belirtti.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yazılı basın açıklaması şöyle:

Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar. Görevini toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan, tarafsız bir anlayışla kısıtlı imkânlara rağmen görevini yerine getiren gazeteciler ve basın kuruluşlarının geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumsal yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır.

Ülkemizin çok yönlü ve organize bir terör kuşatması altında olduğu, milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde sorumlu yayıncılık ilkesine uygun bir şekilde görevini yapan tarafsız, objektif ve dürüst tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Milli ve manevi hassasiyet taşıyan ekmeğini kalemiyle kazanan emektarlarımızın sayısının artmasını diliyorum."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)