MHP'li Büyükataman'dan CHP'ye sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sakrateri İsmet Büyükataman, MHP'ye yönelik "mafya ile işbirliği" iddialarına sert bir dille tepki gösterdi.

MHP 15.05.2021, 21:51
MHP'li Büyükataman'dan CHP'ye sert tepki!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in MHP'ye yönelik "mafya ile işbirliği" iddialarını sert dille eleştiren İsmet Büyükataman, Özel'e Deniz Baykal'ın kurulan kaset kumpasını hatırlatarak, FETÖ ile işbirliği yapmakla suçladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sakrateri İsmet Büyükataman, "Asıl üçlü CHP-FETÖ-PKK'dan oluşmaktadır" ifadelerini kullanarak, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in MHP'ye yönelik mafya ile işbirliği eleştirilerine cevap verdi.

Sosyal medya twitter hesabından Özgür Özel'e tepki gösteren Büyükataman, iddialar için 'palavra' nitelemesinde bulundu.

İsmet Büyükataman sosyal medya platformundan şunları söyledi;

"AKP, MHP ve mafyadan oluşan bir üçlü birliktelik varsa..." ile başlayan bir cümle kurmaya cesaret eden Özgür Özel'de -en hafif ifade ile- zerre akıl olsa elinde bir delil olmadan, varsayımlara dayalı palavralarla tertemiz bir camiayı töhmet altında bırakmaya kalkmaz.

Özel bir gerçek arıyorsan... "Bir gerçek var ki" senin genel başkanın FETÖ'nün kaset kumpası sonucu o koltuğa oturdu ve CHP, PKK'nın siyasi uzantılarıyla iç içe. Asıl üçlü CHP-FETÖ-PKK'dan oluşmaktadır."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)