MHP'li Büyükataman; Gaye Türk Milletini Savunmasız Bırakmaktır!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet BÜYÜKATAMAN, "Türk milleti, bugünlerde yoğunlaşan kirli tertiplerin de farkındadır. Bu tertipleri kaynağında boğacak güce ve kararlılığa da sahiptir." dedi.

MHP 23.06.2021, 13:13 23.06.2021, 13:30
MHP'li Büyükataman; Gaye Türk Milletini Savunmasız Bırakmaktır!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili İsmet BÜYÜKATAMAN, "Türkiye tarihi, Türk düşmanlarının Türkiye’ye diz çöktürmek için kurguladığı oyunlarla doludur. Bu oyunlar, kimi zaman “bizim çocuklar” dediklerinin askerî darbeleriyle, kimi zaman şantaj-kumpaslarla, kimi zaman medyanın gücüyle ve kimi zamansa ülkede oluşturulan kaos ortamıyla şekillenmiştir." dedi.

İsmet Büyükataman yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi;

Büyük Türk milleti son yüz yılda muhatap olduğu bu yabancı senaryolardan gereken dersleri çıkarmıştır. Aziz milletimiz; pek çok ülkeyi tarih sahnesine gönderecek, pek çok milleti paramparça edecek kadar şiddetli bu rezil oyunları, üstün feraseti ile bozmayı bilmiştir. Yaşanan pek çok acının ardından elde ettiğimiz kazanımlar, Türk milletini parçalayıp bölmek yerine birleştirmiş, kenetlemiştir.

15 Temmuz gecesi, eski senaryoların bu topraklarda sahneye konulamayacağını demokrasiye olan inancıyla gösteren aziz Türk milleti, bugünlerde yoğunlaşan kirli tertiplerin de farkındadır. Bu tertipleri kaynağında boğacak güce ve kararlılığa da sahiptir.

Türkiye’yi hedef alan karanlık senaryoların, kaderini büyük Türk milletinin kaderiyle eşitleyen Milliyetçi-Ülkücü Hareket üzerinden kurgulandığı bir vakıadır. Partimiz ve onun şerefli mensupları üzerinden Türkiye’yi karıştırmak isteyenlere camiamız her defasında gereken dersi vermiştir, yine verecektir.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket, dünden bugüne isminin kullanıldığı ancak kendisinin içerisinde yer almadığı olaylar üzerinden yıpratılmaya çalışılmıştır, bugün de yaşanan budur. Türk düşmanları çok iyi bilmektedir ki Milliyetçi Hareket’i yıpratmak, Türk milletini savunmasız bırakmaktır.

Türk düşmanlığının merkezi hâline gelmiş Almanya’ya sığınan bir alçağın çıkıp da “MHPKapatılmalıdır” diye etiketler hazırlamasının altında başka hiçbir gerekçe yoktur.

Türkiye’yi ele geçirmek isteyen FETÖ’nün yabancı merkezli bölücü yayın organlarında ve FETÖ’cü hainlerin sosyal medya hesaplarında Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ve partimizi hedef alan ahlak dışı saldırıların sebebi de aynıdır. FETÖ’nün 1 Kasım 2015 sonrası partimizi ele geçirme teşebbüsüne 15 Temmuz hain kalkışmasından daha çok önem vermesinin temel sebebi de budur.

Sayın Genel Başkanımızın bu iki hain teşebbüse karşı verdiği destansı mücadele, ülkemize kastedenlerin kurguladığı tüm senaryoları boş çıkartmıştır. Lideri etrafında kenetlenen Ülkücü-Milliyetçi Hareket; istikametinden şaşmamış, yanlış yola sapmamıştır.

İzmir’de HDP il binasına gerçekleştirilen kanlı saldırıya dair Sayın Genel Başkanımızın ortaya koyduğu millî irade açık ve net bir şekilde ortada iken karanlık mahfillerin taşeronluğunu yapan siyasetçi ve gazeteci kılıklı provokatörler boş durmamaktadır. Gerçekleri saptıran, kendilerine ezberlettirilen metinleri ekranlarda ve köşe yazılarında tekrar eden papağanların bu büyük provokasyondaki rolleri iyi araştırılmalıdır.

Parti hüviyeti bulunmayan HDP isimli terör yuvasının yöneticileri ile bu sözde gazeteciler aynı üslupla, aynı iftiralarla ve aynı iğrenç ithamlarla bir merkezin sözcülüğüne soyunduklarını göstermektedirler. Partimizi ve camiamızı kirli göstermeye çalışanların ellerindeki kanın, dillerindeki yabancı marşların farkındayız.

Büyük Türk milletinin tertemiz sinesinden doğan ve gücünü ondan alan Ülkücü-Milliyetçi Hareket, necip Türk milletine hizmetine devam edecek; bu arada bölücü emeller son bulacak ve “demokrasimizin kendisini savunma hakkını kullanmasıyla” parti görünümlü odaklar da elbette kapanacaktır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)