MHP'li Çakır'dan 'İstifa Edecek Haberlerine" Sert Tepki

Bazı gazete ve haber sitelerinde yer alan "MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır istifa edecek" haberlerine ilk ağızdan  cevap geldi.

MHP 02.08.2017, 01:09
MHP'li Çakır'dan 'İstifa Edecek Haberlerine" Sert Tepki

Bazı gazete ve haber sitelerinde yer alan  "MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır istifa edecek" haberlerine tepki gecikmedi.

Hakkında çıkan haberlere sert tepki veren MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, "Bunun adı terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır. Bunların hepsi şizofreni hastalığının belirtileridir. Kuracakları siyasi partiyi ahlaksızlıklar üzerine mi kuracaklar" ifadelerini kullandı.

ASPARAGAS HABERLER

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Başkan Çakır, "Bizim adımızı kullanarak asparagas haberlere imza atıyorlar. Gerekli gazeteyi de aradım, terbiyesizlik ve ahlaksızlıktır. Yalanlar üzerine mi parti kuracaklar. Kuracağın siyasi parti böyle mi olacak? Utanmazlıktır. Bizim mevcut yönetimde bir kişi istifa etme kararı almadı" dedi.

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır açıklamasını şöyle sürdürdü:

"İstifa için destek bulamayınca, yalan haberlere sarılıyorlar. Biz Gölcük olarak her türlü sorunun altından evel Allah kalkarız. Hiçkimze bizi kendi emellerine alet etmesine müsaade etmeyiz. Siyasi partini kuracaksan kur beni alakadar etmez. Bize sadece hayırlı olsun dekem düşer. Ülkenin bu kadar yoğun ve karmaşık gündemi varken sen ne ile uğraşıyorsun. Güneşten bir parça kopuyor. Sonra sönüyor. Güneş olduğu yerde duruyor. Kimi çağırıyorlarsa, hayır biz istifa etmeyiz, cevapları ile karşılaşıyorlar. Yalan haber yaparak algı oluşturmaya çalışıyorlar."

Yorumlar (0)
10°
sisli