MHP'li Dursun Gülünay; Vezirköprü'nün Sorunlarını Çözeceğiz

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay; "Vezirköprü İlçemiz yıllardır alamadığı hizmetleri çok yakında MHP'li belediyecilik anlayışı ve hizmetleri ile alacaktır" dedi. 

MHP 20.09.2018, 10:25
MHP'li Dursun Gülünay; Vezirköprü'nün Sorunlarını Çözeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe BaşkanıGülünay; Vezirköprü buçlarına üç hilalli sancağını dikeceklerini belirterek, Vezirköprü'nün sorunlarını MHP'li Belediyecilik anlayışıyla çözeceklerini ifade etti.

Önceki hafta ataması yapılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, ilçe yöneticileri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İlçe binasında yapılan toplantıda ilçe yöneticilerine yaklaşan yerel seçimler öncesinde tamamlanmamış olan mahalle temsilciliklerinin tamamlanması talimatını veren Gülünay, "Mart ayında yapılması planlanan mahalli idareler seçimlerinde ilçemizde amacımız Vezirköprü buçlarına üç hilalli sancağı dikmektir. Bunu başarabilmek adına göreve gelir gelmez çalışmalarımıza başladık. İlçe yöneticilerimiz ile birlikte eksik olan mahalle temsilciliklerimizin tespitlerini yaparak bu eksikleri gidermeye başladık. İlçemizde yıllardır yaşanan ve bir türlü çözülemeyen sorunların hepsini MHP'li belediyecilik hizmetleri ile çözeceğiz" dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
emrah karaca 3 yıl önce
vezirköprümüze hayırlı olsun başarılar diliyorum...