MHP'li Erkan Haberal: hesap verilen ve sorulan dönem başlayacak

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, 16 Nisan’ın Türkiye’nin geleceği açısından önemli olduğunu belirtti. Haberal; "Hesap verilen ve hesap sorulan dönem başlayacak" dedi.

MHP 12.04.2017, 12:46
MHP'li Erkan Haberal: hesap verilen ve sorulan dönem başlayacak

TBMM İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal,  MHP Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen anayasa değişikliği bilgilendirme toplantısına katıldı. 

Toplantıların açılışında konuşan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, yaşanan sıkıntılı süreçlerde Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin hep ön planda yer aldığını belirtti. Bahçeli'nin, Türkiye’nin kararan ufuklarını aydınlattığını söyledi. Çetinkaya, Türkiye üzerinde emelleri olanların bu nedenle sürekli Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde oyunlar sahnelemeye çalıştığını ifade ederek, bu oyunları bozacaklarını kaydetti.


Toplantılara katılan TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal ise; 16 Nisan referandumunun Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirterek, hayır cephesinde yer alanların Türkiye’nin hayrına hareket etmediklerini söyledi. Yanlış ve yalanlarla Türk insanının zihinlerinin bulandırılmak istendiğine dikkat çeken Haberal, 18 maddelik anayasa değişikliğinin millet tarafından kabul edilmesinin ardından hesap verilen ve hesap sorulan bir dönemin başlayacağını ifade etti.


  Haberal, Milliyetçi Hareket Partisi’nin vatanın zorda kaldığı bu durumda inisiyatif almasının yerinde olduğunu belirtti.
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)