MHP'li Ersu Malkoç; Samsun Bizi Bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, Teşkilatlarının tüm aday adaylarına kapılarını sonuna kadar açtığını söyledi.

MHP 05.12.2018, 00:16
MHP'li Ersu Malkoç; Samsun Bizi Bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, Cumhur İttifakı kapsamında tarihi bir başarı elde etmeye yakın olduğunu belirten Ersu Malkoç; "Samsun teşkilatları olarak gündemi iyi takip ediyor, İl Başkanımızın öncülüğünde önümüzdeki yerel seçimlere son sürat hazırlık yapıyoruz." dedi.

MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, teşkilatımız, Belediye Başkan Aday Adaylarına kapılarını ardına kadar açmıştır. Aday Adayları içerisinden adaylarımız tespit edilerek Genel Merkezimizin oluruyla çalışmalarına başlayacaktır. A. Adaylarımızın partimize gösterdiği teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Yerel seçimler kapsamında yapacağımız çalışmalarla önce Allah'ın taktiri sonra vatandaşlarımızın kararıyla İnşaallah bütün belediye başkan adaylarımız BAŞKAN olarak göreve başlayacaklardır." dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, Zafer inananların olduğunu ifade ederek açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Samsun bizi bekliyor bunu da görüyoruz."

"Belediye Başkan A.Adaylarımızın her biri diğerinden daha değerlidir. Lakin her fırsatta tezvirat-fitne ve dedikodu üretmekten yorulmayan malum çevreler ve yanıcılarını da takip ettiğimizi bilmelerini isteriz. Teşkilatımız hiç bir dedikoduya, fitneye aldırmadan çalışmalarına devam etmekte, bildiği doğru yoldan yürümektedir. Zafer ancak inananlarınıdır, biz inanıyoruz Samsun bizi bekliyor bunu da görüyoruz. Bir taraftan aday adayılk süreci devam ederken diğer taraftan adaylarımız açıklanmaktadır. İlçe teşkilatlarımız zindedir, meydanlara inmeye hazırdır. Teşkilatlarımızın tamamı hiyararşik bir yapı içerisinde bulundukları çevreye hakimdir." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Süleyman koçtan 2 yıl önce
Sayın başkan sayın vekilimiz ERHAN ustayı büyük şehire aday yapın Samsun’u kazanalım ne bekliyoruz