Alexa


MHP'li Feti Yıldız; Umudunuzu Kaybetmeyin

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, “Şartlı ceza indirimi “ve “yargılamanın yenilenmesi” ile ilgili Umudunuzu kaybetmeyin."dedi.

MHP 10.12.2018, 23:30 11.12.2018, 00:36
MHP'li Feti Yıldız; Umudunuzu Kaybetmeyin

Milliyetçi Hareket Partisi, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız, sosyal medya hesabı twitter adresinden yaptığı açıklamada Kadar mahkumlarına ve yakınlarına umut vererek, şartlı ceza indirimiyle ilgili konuşma yapacağını belirtti.

Fetii Yıldız'ın twitter mesajı şöyle;

"11 Aralık günü saat 14 civarında TBMM genel kurulunda Yüksek yargı organlarının bütçesi üzerinde konuşma yapacağım.Konuşmanın büyük bir kısmı “ Şartlı ceza indirimi “ ve “yargılamanın yenilenmesi” ile ilgilidir. Umudunuzu kaybetmeyin." dedi.

MHP genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız daha önce yaptığı açıklamada şöyle demişti:

“Hain FETÖ örgütünün adalet sistemimiz içerisinde yapmış olduğu kadrolaşmanın sağladığı avantajla siyasi, ideolojik ve ekonomik olarak hasım gördüğü kişileri hukuk görünümlü hukuk dışı yöntemlerle tasfiye, cezalandırma veya yok etme yollarına başvurduğu bilinen bir hakikattir. Örgüt binlerce kişiyi haksız yere cezalandırmış ve telafisi mümkün olmayan mağduriyetlere sebep olmuştur. Bu hukuksuz uygulamanın tamamına Türk toplumu tanıktır. Örgütün hukuk sistemini kullanarak gerçekleştirdiği haksızlıklar, mağduriyetler yargılamanın yenilenmesi ve diğer kanun yollarıyla giderilmesi hukuken çoğu kez mümkün olmamaktadır. Yapılan hukuka aykırı işlemler sonucu verilen kararlarla son yıllarda ülkemizde tutuklu hükümlü sayısında çok ciddi artışlar meydana gelmiştir” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (4)
Ayten zoral 1 yıl önce
TCK 81 hasbelkader mahkum olmuş kanaatle KAT KAT cezalar almış Ailesi mahkûm edilmiş Adlimahkum Bir şans verilmesi topluma kazandırılması gerekir kat kat cezalar verirken MADDE AYRIMI YAPMADILAR TCK 81 Kader mahkumudur devletimizeeeee güveniyoruz
sevcan gul 1 yıl önce
sy feti bey 8 aydir bizlere verilen sozler hala tutulmadi bizler sana guvendik artik yorulduk aglayan anneler zorda olan esler boynu bukuk masum ana baba yolu bekleyen yavrular icin esit yasa esit 10 yil cezaindirimi verin artik 188 dahil bugun sizden mujdeli haber bekliyoruz Allah icin verin sizlerinde evladi var evlatlarimiza kavusalim
armagan demir 1 yıl önce
TCK 81 cani,mali,namusu icin belaya bulasmiş.insan mali,namusu ve cani icin yasar.cogunda haksiz tahrik var.bu madde kapsama alinmasa hangi madde kapsama alinacak.
Cnz nzn 1 yıl önce
Satın fetı bey bız beklıyoruz umudunuzu kaybetmeyın dıyorsunuz secımmden sonra ceza ındırımı yapıcaz dedınız bızde guvendık oy verdık fakat hıcbır gelışme olmadı şımdıde secım sonrasına kalabılır denılıyor bız sıze nasıl guvenecegız bız af ıstıyoruz
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P