MHP'li Kılavuz, Genel Kurulda Türk Gençliği Büyük Kurultayını Dile Getirdi

MHP Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda Türk Gençliği Büyük Kurultayı ve Analar-Bacılar Kurultayı’nı dile getirdi.

MHP 13.10.2021, 19:23
MHP'li Kılavuz, Genel Kurulda Türk Gençliği Büyük Kurultayını Dile Getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Ülkücü Türk Gençliğinin tarihi mesajı; dosta güven verdiğini Türk ve Türkiye düşmanlarını titrettiğini belirtti.

Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Türk Gençliği Büyük Kurultayı ve MHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen Analar-Bacılar Kurultayı’nı TBMM’de dile getiren Olcay Kılavuz, “X, Y, Z diyerek Türk gençliğini ayrıştıran anlayışlara, Türkiye’nin ikbal ve istikbalinden umudunu kesen bakışlara karşı Ülkücü Türk Gençliğinin tarihi mesajı; dosta güven vermiş; Türk ve Türkiye düşmanlarını zangır zangır titretmiştir.” dedi.

Olcay Kılavuz, şunları söyledi;

''Ankara; hafta sonu, Türk vatanını ve Türk milletini hedeflerine ulaştıracak milli kuvvetin ve milli kudretin yegâne teminatı, Ülkü Ocakları Türk Gençliği Büyük Kurultayı ve Türkiye’nin aslî gücü, Analar ve Bacılar Kurultayına şahitlik etti.

X, Y, Z diyerek Türk gençliğini ayrıştıran anlayışlara, Türkiye’nin ikbal ve istikbalinden umudunu kesen bakışlara karşı Ülkücü Türk Gençliğinin tarihi mesajı; dosta güven vermiş; Türk ve Türkiye düşmanlarını zangır zangır titretmiştir.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in ifadesiyle milli şerefimizin abidesi olan analarımızın ve bacılarımızın büyük coşkusu umudumuzu perçinlemiştir. Kurultaylarımızda emeği olan yiğitler yiğidi Ülküdaşlarımıza, analarımıza ve bacılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.''

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)