MHP'li Okutan: Bireysel Tercih Her Ülkücünün En Doğal Hakkıdır

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Nuri Okutan; Siyasi edep ve terbiye sınırları içinde itirazlarını ifade etmek ve bireysel tercihini ortaya koymak her ülkücünün en doğal hakkı olduğunu söyledi.

MHP 07.02.2017, 21:18 09.02.2017, 11:38
MHP'li Okutan: Bireysel Tercih Her Ülkücünün En Doğal Hakkıdır

MHP Isparta Milletvekili  Nuri Okutan'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ülkücülere yönelik mesajlar verdi.

Okutan'ın sosyal medya üzerinden  gündeme dair yaptığı  açıklamada, vatandaşların evet-hayır üzerinden eyrışması ve tercihlerinden doleyı ötekileştirilmesi milli birliğe zarar verdiğini belirtti.

MHP Isparta Milletvekili  Nuri Okutan'ın paylaşımı şöyle:

Siyasi edep ve terbiye sınırları içinde itirazlarını ifade etmek ve bireysel tercihini ortaya koymak her ülkücünün en doğal hakkıdır. Ülkücüler, kendi tercihlerini ve istikametlerini belirleme noktasında bilgi, birikim ve ferasete fazlasıyla sahiptirler; buna saygı duyulmalı.Ülkücüler, kendilerinden olmadığı aşikar olan birileri arasında tercih yapmaya mecbur değildir; hedefleri ve istikametleri bellidir. Ülkemizin evet-hayır üzerinden ayrışması ve insanımızın tercihinden dolayı ötekileştirilmesi en büyük zararı milli birliğimize vermektedir. Hürriyetçilik ve Şahsiyetçilik ilkemiz gereği, kendi hür iradesiyle yaptığı tercihten dolayı hiçbir ülkücü ve dahası hiç kimse kınanmamalıdır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
arıkan 4 yıl önce
evet evet evet evet
açık