MHP'li Osman Sait Zengin'den A. Adaylarına Çağrı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin, belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapacaklara çağrıda bulundu. 

MHP 24.12.2018, 17:01
MHP'li Osman Sait Zengin'den A. Adaylarına Çağrı

Yerel seçimlerde Samsun’da Cumhur İttifakı olması ve İttifakın ilçeleri kapsaması durumunda bile tüm ilçelerde kendi Belediye Meclis Üyesi Adaylarmız ile seçimlere katılacaklarını açıkladı,

MHP Samsun Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin, "31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde partimizden Belediye Meclis üyesi olmak isteyen değerli aday adaylarımızın 15 Ocak 2019 tarihine kadar İlçe Başkanlıklarımıza giderek şahsen başvuru yapabilirler.

Genel Merkezimizin alacağı karar doğrultusunda Yerel seçimlerde Samsun’da Cumhur İttifakı olması ve İttifakın ilçeleri kapsaması durumunda bile tüm ilçelerde kendi Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile seçimlere katılacağımız için Aday adaylığı başvurusunda bulunmayı düşünen herkesin belirtilen tarihe kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

 Partimize yoğun bir teveccüh gösteren hemşehrilerimize teşekkür eder, 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimlerin Ülkemize şehrimize ve tüm camiamıza hayırlara vesile olmasını dileriz" dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)