MHP'li Taner Tekin Çarşamba'da Şehit Cenazesine Katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve beraberindeki heyetle Çarşamba’da şehit cenazesine katıldılar.

MHP 24.12.2016, 00:05 24.12.2016, 00:19
MHP'li Taner Tekin Çarşamba'da Şehit Cenazesine Katıldı
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Türkiye’nin içinde bulunduğu zor şartları birlik ve beraberlik ruhu ile aşılabileceğini kaydetti.

MHP Grup başkan vekili ve Samsun milletvekili Erhan Usta, MHP İl Başkanı Taner Tekin ve beraberindeki heyetle Çarşamba ilçesinde El-bab’ta şehit olan Piyade uzman çavuş Hasan Kavuz’un Cuma namazına müteakip düzenlenen cenaze namazına katıldılar. Daha sonra kalabalık bir heyetle birlikte İstanbul Beşiktaş’ta ki saldırıda şehit olan polis memuru Mustafa Öztürk’ün  Çarşaba’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Buradan ayrılan heyet daha sonra aynı saldırıda yaralanan ve Ayvacık ilçesinde ki evinde tedavi gören gazi polis memuru Ahmet Kalaycı’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin yaptığı açıklamada: “içinde bulunduğumuz zor günleri yine birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bu gün Çarşamba ilçesinde toprağa verdiğimiz şehidimiz, yaklaşık iki hafta önce yine Çarşamba ilçesinde toprağa verdiğimiz şehitlerimiz başta olmak üzere vatan topraklarımızın her köşesinde şehit düşen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dilerim” dedi.
 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)