MHP'li Tekin; 2023’ün Türkiye'sine Türk Milliyetçileri İmza Atacak

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl ve İlçe yöneticileri Bafra Türkav Şubesini ziyaret ettiler.

MHP 03.02.2018, 20:02 17.03.2018, 01:30
MHP'li Tekin; 2023’ün Türkiye'sine Türk Milliyetçileri İmza Atacak

MHP Samsun il ve ilçe teşkilat yöneticileri bir araya gelerek Samsun ve ilçelerinde bir çok ziyaretlerde bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, il Başkanı Taner Tekin, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Ersu Malkoç, Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, ve İlçe yöneticileri ile birlikte Bafra Ülkü Ocağı ilçe başkanlığını ziyaret ettiler. Burada yapılan konuşmada, Ülkü Ocakları'nın Milliyetçi Ülkücü gençliğin yetişmesinde çok önemli bir yere sahip olduğu dile getirildi. Bafra Ocak Başkanı Osman Osma ziyaretten duyduğu memhunuyetini dile getirdi.

bafra ulku ocaklari taner tekin ziyaret

MHP Samsun Milletvekili ve İl ve İlçe yöneticileri Ülkü Ocağı'ndan sonra Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Samsun Bafra Şube Başkanlığını ziyarette bulundular.Türkiye'nin gündemini üzerinde sohbet eden yöneticiler Samsun ve bölgesindeki problemleri paylaştılar. 

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Kapsamhaber'e yaptığı açıklamada, kendi içinde birlik ve beraberliği sağlayamayan teşkilatların başarılı olamayacağını savundu. Başkan Tekin, insanları ve teşkilatları güçlü kılan birlik ve beraberlik olduğunu, il ve ilçelerde kuvvetli bir beraberlik oluşturduklarını belirtti. İl ve ilçe teşkilatları olarak ve MHP Grup başkanvekili ile birlikte ziyaretlerde bulunduklarını, Samsun ile ilgili problemleri ve yapılması gerekenleri istişare ettiklerini ifade eden Tekin; Önümüzdeki seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nin tarihinin en yüksek oyunu alacağını iddia etti. Bundan rahatsız olanların rahatsızlıklarından dolayı hiç bir zaman özür dilemeyeceklerini söyleyen Tekin, 2023’ün Türkiye'sine Türk Milliyetçileri imza atacak dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)