Alexa

MHP'li Yalçın, Yargı Eli birgün Rahmi Turan'ında yakasını toplayacaktır

Cumhur İttifakının aldığı siyasi kararlar kimi neden bu kadar rahatsız ettiğini anlamak oldukça zor olduğunu belirten Semih Yalçın, "Hiçkimse siyaseti başkalarına iftira atarak, yalan yazarak, magazin gazeteciliği ve teşhirci gazetecilikle yapamaz." dedi.

MHP'li Yalçın, Yargı Eli birgün Rahmi Turan'ında yakasını toplayacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Sosyal medya twitter adresinden yaptığı paylaşımda, Emin Çölaşan gibi hakkında FETÖ iddianamesi düzenlenmesi gereken gazetecilerden birinin de Rahmi Turan olduğunu belirtti.

"An itibarıyla Habertürk televizyonunda; bir delinin kuyuya attığı taşın tartışılması yapılıyor. Cumhur İttifakının aldığı siyasi kararlar kimi neden bu kadar rahatsız ediyor? Anlamak oldukça zor!" ifadelerini kullanan Semih Yalçın, "Kuyuya taşı atan meczup; daha önce defalarca ifade ettiğimiz gibi medyada ahlaksızlık ve çıplaklıkla şöhret bulmuş fosil gazeteci Rahmi Turan;bir zamanlar “Diken” başlığıyla çıkan köşe yazılarında FETÖ elebaşı için “Hocaefendi” diyerek methiyeler dizerken şimdi hiç üzerine bile alınmadan FETÖ aleyhtarıymış gibi “tefsirişerif” lerini sıralıyor. Hiçkimse siyaseti başkalarına iftira atarak, yalan yazarak, magazin gazeteciliği ve teşhirci gazetecilikle yapamaz." dedi.

Yargı Eli bir gün Rahmi Turan'ında yakasını toplayacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve Ak Parti'ye kafayı takıp 2009’dan beri MHP aleyhinde alçakça iftira kampanyaları ve algı operasyonları düzenleyen FETÖ'nün bunları kendi medyasından idare ettiğini, Rahmi Turan ve benzeri fırsatçı MHP muarızları da cephe gerisinden düzenbazlar korosuna destek verdiğini belirten Yalçın; "Rahmi Turan, FETÖ’nün 15 Temmuz ihanetinden sonra yarım bıraktığı işi kaldığı yerden sabırla götürerek MHP ve Ak Parti aleyhindeki yalan ve iftiraların medya ayağı görevini ifa etmiş bir kişidir. Hem de büyük bir utanmazlık ve pişkinlikle, Emin Çölaşan gibi hakkında FETÖ iddianamesi düzenlenmesi gereken gazetecilerden biri de Rahmi Turan’dır. Asıl maksadını setretmeye, ikiyüzlülük ve “tezellülle” gazeteciliğin arkasına saklanmaya çalışsa da mabadı açıkta kalıyor. Yargı eli bir gün onun da yakasını toplayacaktır." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 23:12
YORUM EKLE