Alexa

MHP Lideri Bahçeli, Grup Toplantısında Çok Sert Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

MHP Lideri Bahçeli, Grup Toplantısında Çok Sert Konuştu

MHP lideri partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet  Bahçeli, "Türkiye ile uğraşmak ihanet borsasında kârlı bir yatırım olduğundan çok sayıda hain sıraya girmiş durumda" dedi

Bahçeli, FETÖ ile mücadele tabandan tavana çıkmadığını. İmtiyazlı isimlere dokunulmadığını belirterek. "Memur var da meşhur siyasetçi, bürokrat yok mudur? Hiçbir makam suçu ve suçluyu gizlemeye yetmeyecektir. Mahrem imamlar bulunuyor da kritik görev üstlenmiş tanıdık simalar neden ortaya çıkarılmıyor?" dedi.

Bahçeli; "Türkiye ile uğraşmak ihanet borsasında karlı bir yatırım olduğundan bundan pay kapmak için çok sayıda hain sıraya girmiştir. Biz bu hain lobisini biliyoruz."

Bahçelinin konuşmasından satır başları şöyle:

-Avrupa Birliği ile kopman an meselesidir. Ülkemizin siyasi denetime alınma kararı, skandal niteliğindedir.

-Terör örgütlerine kucak açan, demokraside dibi boylayan Avrupa kendi işine bakmalı. İnsan hakları diyorlar, insanlığı bilmiyorlar.

-AKPM'de oy kullanan HDP'li iki üyenin karara destek vermesi bir diğer alçaklık ve ahlaksızlıktır.

-Türkiye terörle mücadele sürecindedir. 15 Temmuz sonrası Türk milleti savunma refleksine geçti, hainleri temizlemeye koyuldu.

-FETÖ virüsü her yere ulaşmıştır. Karşımızdaki tablo dehşet verici.Hükümete sesleniyorum; FETÖ'nün ucu nereye dayanıyorsa oraya kadar gidilmeli ve kökü kazınmalıdır.

-Eğer ip inceldiyse kopsun, ak koyun kara koyun ortaya çıksın istiyoruz. FETÖ'nün son ferdi yakalanıp adalete teslim edilene kadar durmak, beklemek haramdır. Mücadele sonuna kadar helaldir.

-Sandıkta kaybedenlerin milletimizin verdiği kararı çarpıtmaya kalkışması hezeyandır. CHP havanda su dökmektedir.

-Neymiş, MHP yarılma ile karşı karşıyaymış. Bunların savurduğu palavradır. Bunu kanıtlamayan alçaktır, şerefsizdir. Hodri meydan

DEVAMI BİRAZDAN.....

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 12:26
YORUM EKLE

banner307

banner313