MHP Lideri Bahçeli Hakaretleri Cezasız Kalmayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin avukatı Nizameddin Kocabey uyardı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında Sosyal medya hesaplarından küfür ve hakaretler yağdırıp, provokatörlük yapanlar cezasız kalmayacak.

MHP 27.09.2019, 22:24
MHP Lideri Bahçeli Hakaretleri Cezasız Kalmayacak

Sosyal medya hesaplarından son zamanlarda MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye sözlü saldırıların arttığı belirtildi. Gerek Facebok gerekse Twitter hesaplarından yapılan saldırılara cevapsız kalmayacağı bildirildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin avukatı Nizameddin Kocabey, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hastalığı üzerinden sosyal medyada hakaretlerde bulunan ve provokatörlük yapan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı

MHP Lideri Bahçeli için “Geberip gitmediğine üzüldük” şeklindeki tahrik edici paylaşımlar ve hakaretleri yapan kişilere karşı Ülkücüler ve Ülkü Ocakları çok sert tepki göstererek Bu gibi paylaşımlar Ülkücü Gençlik arasında çok büyük infiale neden olduğu belirtildi.

Bahçeli'nin avukatı Kocabey, Sosyal medyada hakaret ve tahrik edici paylaşımlar yapan kişiler hakkında, en kısa sürede gereken hazırlık yapılıp hukuki işlemlerin başlatılacağını söyledi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu