MHP Lideri Bahçeli’ye Cengiz Ergün'den Davet

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ve Genel Merkez yönetim kadrolarını ziyaret etti.

MHP 17.08.2022, 22:55
MHP Lideri Bahçeli’ye Cengiz Ergün'den Davet

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara’ya giderek 20 Ağustos’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa’daki programına MHP Lideri Bahçeli’yi de davet etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Bahçeli’ye hediye takdim eden ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ergün, Manisa’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştireceği programa davet etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesinin ardından Başkan Ergün, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın ve Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy ile bir araya geldi. Başkan Ergün, Genel Merkez kadroları ve Milletvekili Ersoy’a Manisalıların selamlarını ileterek, hediye takdiminde bulundu. Genel Merkez temaslarının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Ergün, “Mensubu olmaktan onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizdeki temaslarımızı tamamladık. Başta Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan dolayı Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize ve Genel Merkezimizdeki değerli çalışanlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)