MHP lideri Devlet Bahçeli, Bakan Soylu'yu Tebrik Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bakan Soylu'yu terörle mücadele konusunda tebrik ederek hükümete desteklerini tazeledi.

MHP 19.08.2019, 14:55 19.08.2019, 15:34
MHP lideri Devlet Bahçeli, Bakan Soylu'yu Tebrik Etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu arayan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine kayyum atanması dolayısıyla desteklerini belirterek, buradaki operasyonlardan dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Belediyeler ile ilgili alınan tedbirin büyük, yerinde ve önemli bir operasyon olduğunu belirten Bahçeli,Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun tasarruflarını desteklediklerini belirterek, “Hükümete ve size desteğimiz tamdır” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu aradığı ve Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyeleriyle ilgili görevlendirmelerden dolayı tebrik ettiği öğrenildi.

Desteğimiz Tamdır

Terörle mücadele kapsamında hükümetin ve İçişleri Bakanı Soylu'nun tasarruflarını desteklediklerini kaydeden Bahçeli, "Hükümete ve size desteğimiz tamdır." ifadesini kullandı.

Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları görevlerinden uzaklaştırılmıştı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)