Alexa

MHP Lideri Devlet Bahçeli Yöresel Kıyafetle '19 Mayıs'ı Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sosyal medya hesabından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bu kıyafetlerle kutladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Yöresel Kıyafetle '19 Mayıs'ı Kutladı

MHP’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yöresel kıyafet ile çekildiği fotoğrafa yer veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı"nı bu kıyafetler ile kutladı.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

MHP Lideri Bahçeli kutlama mesajında "Türk gençliğini sevgiyle selamlıyor, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramlarını kutluyor, hepsini kucaklıyorum" ifadelerine yer verildi.

BAHÇELİ'DEN YÖRESEL KIYAFETLERLE POZ!

Sosyal medya Mesajıda,Bahçeli’nin Ankara’da bulunan 'Devlet Bey' konağı önünde şalvar, yelek ve kasketten oluşan yöresel kıyafet ile çekildiği fotoğrafa yer verildi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı nedeniyle Samsun'da düzenlenecek programlara katılacak.

Bahçeli'nin Programı şöyle:

Bahçeli, 19 Mayıs Pazar günü saat 9:30'da Ankara'dan hareket edecek. MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Partililer tarafından 19 Mayıs Pazar Günü saat saat: 12:00’de Samsun-Ankara karayolu şehir girişinde Pet Line Benzin istasyonu önünde karşılanacak.

Şehir merkezinde otelinde bir süre istirahat edecek olan Bahçeli, Saat 14.25’te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ında bulunduğu temsilci gençler ve vatandaşların katılımıylaSamsun Tütün İskelesi’ne yürüyüşe katılacak.

Saat 16.20’de ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzikalinince Bitmeyen Yolculuk final programına katılacak olan Bahçeli, protokolunda bulunduğu iftar programına katılacak.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 02:42
YORUM EKLE

banner325