MHP Malatya İl Başkanı Avşar, Bilge liderimiz ile toplantı öncesi biraraya geldik

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Kızılcahamam toplantısını değerlendirdi. Avşar; "Değerlendirerek 'Bilge liderimiz Malatya'dan başarı beklemektedir' dedi.   

MHP 21.04.2018, 19:41 21.04.2018, 19:55
MHP Malatya İl Başkanı Avşar, Bilge liderimiz ile toplantı öncesi biraraya geldik

Devlet Bahçeli'nin  Kızılcahamam’da İl ve İlçe Başkanları ile birlikte yaptığı MYK toplantısı sonrası bir değerlendirmelerde bulunan MHP il Başkanı Avşar, MHP Genel merkezimizin Malatya’dan fazlasıyla memnun olduklarını ve akabinde Malatya’dan beklentilerin fazla olduğunu ifade ederek, "Tabi bu durum da bizleri heyecanlandırmıştır." dedi.

Devlet Bahçeli’nin, Malatya’dan memnun olduğunu açıkladı.

Toplantının oldukça verimli geçtiğini dile getiren Başkan Avşar, toplantı ile birlikte seçim startınında verildiğini ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini de hatırlattı. cumhur ittifakı içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin siyasi kimliğini koruyan ve onu temsil eden bir kadroyla da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yer almak için gayret göstereceklerini kaydeden Avşar, Toplantı öncesi biraraya geldiği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Malatya’dan memnun olduğunu açıkladı.

Bilge liderimize verdiğimiz sözü tutacağız.

Malatya teşkilatı olarak verecekleri sözü tutacaklarını belirten Avşar, “Bilge liderimiz ile toplantı öncesi biraraya geldik. Kendilerine Malatya’daki faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verdik. Bilge liderimizin Malatya’dan ve tüm teşkilatlarımızdan memnun olması bizleri davamıza daha fazlasıyla kat be kat heyecan katmaktadır. Malatya teşkilatları olarak Bilge liderimize verdiğimiz sözü tutacağız. Ve tüm teşkilatlarımızla birlikte el birliği ile, kol kola, gönül gönüle başarıyı sağlayacağız” dedi.

Malatya'dan Başarı Bekleniyor

Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın ile de bir araya geldiklerini belirten Avşar, “Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın, Malatya’dan memnun olduğunu bildirmiştir. Çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız bu seçimlerde Malatya’dan başarı beklediğini belirtmiştir" ifadelerini kullandı.

"Yoğun bir müracaatın olacağını biliyoruz."

 
Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Yapılacak erken seçimle ilgili de yorum yaparak, YSK'nın takvimi açıklaması ile birlikte aday adaylığı müracaatlarının hafta içi alınmaya başlanacağını ifade etti. Avşar; "Yoğun bir müracaatın olacağını biliyoruz. Ve bu yönde çalışmalarımız başlamıştır. Seçim sürecinde Arge ve Basın anlamında çalışmalarımızı tamamladık. Seçime hazır bir şekilde gireceğimize inancım tamdır" şeklinde konuştu.

                                         

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)