Alexa

MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek Kandil Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek, Berat Kandili münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında, "Berat kandili günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmaktır." dedi.

MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek Kandil Mesajı

Berat Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek, Berat Kandili'nin tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diledi.

Selma Çiçek, yayımladığı kutlama mesajında, "Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen, ayrıca on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan Ayı'nın da müjdecisi olan Berat Kandili, inananlara kulluk bilinci ve hesap verme şuuruyla suç ve yanlışlardan kaçınmaları, günahlardan arınmaları, Yüce Allah'ın sonsuz rahmet ve merhametine sığınmaları gerektiğini bir kere daha hatırlatmaktadır" dedi.

Kadın Kolları Başkanı Çiçek yazılı basın açıklamasının devamında şunları söyledi:

"Berat kandili günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmaktır. Sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah'a sığınarak günahlardan arındığımız, ilahi lütuf ve bereketlere eriştiğimiz müstesna zaman dilimlerinden birisidir. İnsanlar için kırılan kalpleri onarma, dargınlık ve küskünlük duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşarak Yüce Allah'ın engin affına sığınma günüdür. Bunun gibi mukaddes gün ve gecelerde birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları da yoğun bir biçimde yaşanmaktadır. Gönüllerimize ilahi bereket ile rahmet bahşeden ve on bir ayın sultanı Ramazan Ayının müjdecisi Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğu içinde Mübarek Berat Kandili'nizi kutlar, tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim" 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 14:11
YORUM EKLE

banner325