MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner'den Başkan Ergün'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Murat Öner, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti.

MHP 20.10.2021, 20:30
MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner'den Başkan Ergün'e Ziyaret

MHP İl Başkanlığı görevine ataması gerçekleştirilenn Murat Öner, yönetim kurulu ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Murat Öner ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Başkan Cengiz, "Ülkücü kardeşlerimizin, partililerimizin sahada çalışmasıyla bu başarı elde edildi. İnşallah bu hep böyle devam eder. Rabbim utandırmasın.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Murat Öner ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü'de yer aldı.

Ülkücü kardeşlerimizin, sahada çalışmasıyla bu başarı elde edildi

İl Başkanı Murat Öner ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle tek tek selamlaşan Başkan Cengiz Ergün, “Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim utandırmasın. Allah, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Bugün varız, yarın yokuz. Kişiler değişecek ancak teşkilatlar her zaman bakidir ve ayaktadır. O açıdan, işiniz kolay değil. Hep birlikte sahada çalışmamız lazım. Her zaman bunu ifade ediyorum. Vatandaşlarımıza hizmeti en iyi şekilde nasıl götürebiliriz, bunun çabasında olmalıyız. El birliğiyle ve istişare ederek bunu vatandaşımıza yansıtmalıyız. Bu şekilde 12 senedir bu görevi ifade ediyoruz. Partimizi en iyi şekilde sahada temsil etmeye çalıştık. 3 dönemdir Milliyetçi Hareket Partimizin bayrağını dalgalandırıyoruz. Bu, Cengiz Ergün’ün tek başına başarısı değil. O dönem İl Başkanımız Mesut Bayram Laçalar’dan, bugüne kadarki tüm başkanlarımızdan ve yöneticilerimizden Allah razı olsun. Hepsinin emeği var. Ülkücü kardeşlerimizin, partililerimizin sahada çalışmasıyla bu başarı elde edildi. İnşallah bu hep böyle devam eder. Rabbim utandırmasın.” dedi.

MHP İl Başkanı Murat Öner de, “Hep birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyoruz. Rabbim utandırmasın. Yeni Belediye hizmet binası da Manisa’mıza hayırlı olsun. İnşallah güzel hizmetler vermeyi Rabbim bizlere nasip etsin” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)