banner434

banner433

MHP Milletvekili Abalı. Kırıkkale'de Kahvaltıda Partililerle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’de iki gün süren temaslarda bulundu. Programına MHP Kırıkkale İl Başkanı ve Merkez İlçe Başkanını ziyaret ederek başladı.

MHP 23.01.2022, 20:05 23.01.2022, 21:46
MHP Milletvekili Abalı. Kırıkkale'de Kahvaltıda Partililerle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk; MHP Kırıkkali İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklamada;birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğunu belirterek. "Yeni atanan il yönetiminin kucaklayıcı ve birleştirici vizyon çözmesi de bu bakımdan hepimiz için çok önemlidir. Kırıkkale bugün dünden daha fazla MHP’ye sahip çıkmakta, MHP Kırıkkale’de her geçen gün daha da büyümektedir." dedi.

MHP’nin politikalarının temelinde de; milletimiz ve onların talepleri yer aldığını belirten Öztürk, "MHP siyasi bir politikasını savunuyorsa; bunu güç aldığı milletinin çıkarları için yapar. Bugün MHP; ‘HDP kapatılsın’ diyorsa, bunu milletimiz adına yapar. ‘Çitçimizin, esnafımızın, emeklimizin, sabit gelirlilerimizin talepleri çözüme kavuşturulsun” derken, bunu tüm samimiyeti ve milletimiz için ister, çaba gösterir." dedi.

Milletvekili Öztürk; Kırşehirliler Derneği’ni (Kır-Der) ziyaretinde ve Derneğin düzenlemiş olduğu akşam yemeği programında da önemli açıklamalarda bulunarak, ‘MHP’nin Gurur Kalesi’ olarak gözükmektedir. Bu hepimiz için ayrı ayrı büyük bir onur, büyük bir nişanedir. Tüm dava arkadaşlarımızın bu görüntüde emekleri büyüktür. Kırıkale’de yönetimi yeni devir alan Değerli Yöneticilerimizin de vizyonu, bayrağı daha da yukarıya taşımaktır. Hepimizin öncelikli görevi de bu vizyona güçlü katkı sunmak olacaktır. Birbirimize ne kadar sahip çıkarsak, başarı ve kuvvetimiz daha da aratacaktır.” dedi.

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu “Yesevi Ocağından Ülkü Ocaklarına” programı ve çok sayıda taziye ile ziyaretlerde de bulunan MHP’li Öztürk; İl Başkanlığı görevine yeni atanan Av. Murat Abalı ve partililerle kahvaltıda buluştu. 

"Kırıkkale’ye çok büyük hizmetler çıkacaktır. Cumhur İttifakı’nı Kırıkkale’de birinci yapmak; hem Liderimize vereceğimiz en büyük ve en kıymetli sonuç, hem de Türkiye’nin güçlü geleceğine sunduğumuz en başarılı katkı olacaktır. Bu bilinçle bugünden tezi yok; her birimiz üzerimizdeki bu önemli görevin bilinciyle gece-gündüz demeden çalışacağımıza inanıyorum. Abi, kardeş, dayı, emmi, yenge, bacı hep birlikte el ele, gönül gönüle Cumhur İttiffakı’nın gücü için koşturacağız. Kazanan Kırıkkale, kazanan Türkiye olacaktır. Hepimizin yolu da bahtı da açık olsun, Allah Yar ve Yardımcımız olsun.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)