MHP Milletvekili Osmanağaoğlu'ndan Karşıyaka'ya Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Karşıyaka Spor Kulübünü ziyaret etti.

MHP 06.08.2018, 11:59 06.08.2018, 12:06
MHP Milletvekili Osmanağaoğlu'ndan Karşıyaka'ya Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi 2. Bölge Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz ve beraberindeki heyetle Karşıyaka Spor Kulübünü ziyaret etti.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanvekili Gökhan Şansan’ın ve yönetim kurulu üyeleriyle yapılan sohbette Türk sporu ve Karşıyaka Spor Kulübünün sorunları üzerine değerlendirmeler de bulundu.

İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu yaptığı açıklamada;

“İzmir’imizin güzide ve köklü camiası 106 yıllık çınar Karşıyaka Spor Kulübü'nü ziyaret etmekten dolayı çok mutluyum. Bölge milletvekili olarak kulübümüzün iyi ve kötü gününde her daim yanınızda olacağım. Var olan stad inşaatı sorunumuzu önümüzdeki meclis döneminde her türlü siyasi desteği sağlayacağız.

Kulüplerimizin belini büken ekonomik sorunların giderilmesi hususunda elimden gelen her türlü katkıyı sağlayacağımı ve gerekli desteğin oluşması için çalışmalarda bulunacağımın sözünü buradan veriyorum.

Karşıyaka Spor Kulübümüzün her branşta hak ettiği güzel günlerin yakında geleceğinin umudunu taşıdığımı ve büyük Karşıyaka taraftarıyla sezonun açılmasıyla birlikte tribünde “Kaf Kaf Sin Sin Sin Kafsin Kafsin Kaf” sloganını atmaya sabırsızlanıyorum.”

Toplantısının sonunda Karşıyaka Spor Kulübü yönetim kurulu adına Başkanvekili Gökhan Şansan, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu’na isminin yazılı olduğu yeşil kırmızı 35,5 numaralı forma hediye ettiler.

Ayrıca Osmanağaoğlu’da kulübe destek amaçlı Kombine bilet satın aldı.

Yorumlar (0)