MHP Milletvekili Sancaklı Erdoğan'la Konuştuklarını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile FETÖ operasyonları konusunda yaptığı görüşmeyi açıkladı.

MHP 27.05.2017, 23:25
MHP Milletvekili Sancaklı Erdoğan'la Konuştuklarını Açıkladı

MHP Kocaeli Milletvekili Sancaklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la uçakta görüşmesini Kocaeli’nin Haberhodrimeydan gazetesine açıkladı.

Saffet Sancaklı, uçakta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile FETÖ operasyonları konusunda konuştuğunu belirtti. 22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacağı algısı oluştuğunu söyledi.

Saffet Sancaklı, “Mecliste hainlerle beraber ne kadar oturacağız. Bakın bu temizlenmeli” dedi.

MHP milletvekili Saffet Sancaklı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “FETÖ konusunu uçakta Sayın Cumhurbaşkanı ile konuştum. FETÖ operasyonunu tam anlamıyla yapmadığınız için inandırıcılığının kalmadığını söyledim. FETÖ’nün tepe kadrosunun, üst yönetiminin temizlemediğiniz için sıkıntı olacağını söyledim. Kendisinin konuşmasından 22’sinden sonra ciddi operasyon yapılacağı algısı oluştu bende. Konuşmasından tavırlarından ciddi beklenti oluştu. (...)

Sayın Devlet Bahçeli ısrarla siyasi ayak temizlenmeli gerektiğini ifade ediyor. Ankara kulislerinde, iki aşamalı FETÖ’ye siyasi operasyon yapılacağı söyleniyor. İlk önce bir grup, sonra bir grup alınacağı söyleniyor. Bu temizlenmezse olmaz. Mecliste hainlerle beraber ne kadar oturacağız. Bakın bu temizlenmeli” cümleleri ile konuşmasından detayları paylaştı.

Yorumlar (0)