MHP'nin Asarcık İftarında Samsunluluk Ruhu Öne Çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Teşkilatı yöneticileri ve Milletvekili adayları Asarcık'ta iftarda buluşarak Samsunluluk ruhunu konuştu.

MHP 12.06.2018, 22:42 12.06.2018, 23:02
MHP'nin Asarcık İftarında Samsunluluk Ruhu Öne Çıktı

"Samsun'un sorununu bilen Samsunluluk ruhu ile yola çıktığımız adaylarımızı meclise gönderip, mecliste Erhan Ustaların sayısını artırıp Samsun'un, Samsunlunun sıkıntılarının sorunlarının çözülmesini kolaylaştırmak istiyoruz."

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Erhan Usta, İl Başkanı Taner Tekin, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, 27. Dönem Milletvekili Adayı Erdem Okan, Ülkü Ocakları İl Başkanı  Yalçın Altıntaş, Asarcık İlçe Başkanı Hasan Demirci, Asarcık Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Benzer, Asarcık MHP İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına katıldılar.

Asarcıklı'lar muhtarlar STK Başkanları, yöneticileri ve partililerin aynı lokmalarla açtığı iftarda vatandaşlarla bir araya geldi. MHP İl başkanı Tekin ve Milletvekili adayları, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri hakkında halkla istişarede bulundular.

"Milliyetçi Hareket Partisi çok büyük işlere imzalar atmıştır. "

Başkan Tekin burada yaptığı konuşmada,"  24 Haziran seçimi Cumhuriyet tarihinin gerçekleşecek olan en büyük ve en önemli seçimi olacaktır. Halktan kopuk birbirinden daha da kopuk 5 benzemezin oluşturduğu ittifak karşısından, toplumla iç içe milleti ile bütünleşmiş ortak kaygısı Vatan olan Cumhur İttifakının başarılı çıkacağından şüphemiz yok. Ancak Asarcıklı'nın bu seçimlerde tarihi bir destek vermesini bekliyor, bu desteği istiyoruz. Aynı zamanda Meclis bu gelecek olan sistemde daha etkin ve güçlü bir duruma gelecektir. 35 vekille Milliyetçi Hareket Partisi çok büyük işlere imzalar atmıştır. 

"Samsunlular ile bir arada olacak "

Şahsi ve dünyevi çıkarlardan uzak olma anlayışında ilerleyen partimizde yerel olarak ele alacak olursak Samsun'un 9 ışığı sloganı ile yola çıktığımız milletvekili adaylarımız. Samsun'un sıkıntısını bilen, her kesime hitap eden adaylardır. Aynı zamanda hali hazırda Samsun için emek veren bir vekilimiz var bizlerde Samsun'un evladı olan, Samsun'un sorununu bilen Samsunluluk ruhu ile yola çıktığımız adaylarımızı meclise gönderip, mecliste Erhan Ustaların sayısını artırıp Samsun'un, Samsunlunun sıkıntılarının sorunlarının çözülmesini kolaylaştırmak istiyoruz. Vekil olduktan sonra sürekli Ankara'da kalan değil her ortamda Samsun'da bulunup, Samsunlular ile bir arada olacak Samsunlunun sıkıntısına ortak olacak adaylar işte Samsun'un 9 ışığıdır. Samsun'un sıkıntılarını bilen, her kesime hitap eden adaylardır. Ben 9 ışığa şahsi olarak kefilim.Sizlerin'de desteğini bekliyorum." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)