Alexa

MHP, Sakarya'da Yerel Seçimlere Hazır!

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya il başkanı Ahmet Ziya Akar, yerel seçim kapsamında teşkilatlarıyla bir araya gelerek istişarede bulundular.

MHP, Sakarya'da Yerel Seçimlere Hazır!

Sakarya İl Teşkilatı, ilçe başkanları ve belediye başkan adayları ile bir araya gelerek yerel seçimler kapsamında çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Sakarya İl Başkanlığından bir araya gelen yöneticiler ve belediye başkan adayları yerel seçimlere yönelik kapsamlı bir çalışma başlattıklarını MHP üzerinde vatandaşın teveccühünün oldukça fazla olduğunu belirttiler. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Ziya Akarburada yaptığı konuşmada şöyle dedi:

"Cumhur İttifakı kapsamında adaylıkları son bulan değerli aday adaylarımıza, bugüne dek yaptıkları çalışmalar, süreç itibariyle gösterdikleri olgunluk ve Ülkücü duruştan dolayı teşekkür ediyoruz. Kenetlendik ve Meclis üyesi adaylarımızın yapacakları siyasi çalışmalarında yanlarında olarak, Milliyetçi Hareket Partisi'nin belediye meclislerinde güçlü şekilde temsili için gerekli çabayı göstereceğiz" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 01:16
YORUM EKLE

banner325