MHP Samsun İl Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı Ramazan Ay'ı dolayısıyla İhtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıtıyor.

MHP 14.04.2021, 21:15 14.04.2021, 22:37
MHP Samsun İl Başkanlığı İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı daha önce İhtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Ramazan kolisi kampanyası başlatmış ve bu çağrıya karşılıksız kalmayan partililer yüzlerce ramazan kolisi hazırlamıştı. 

İhtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlayan Ramazan Yardım Kolileri kampanyası için konuşan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi;

"Ramazan ayına girmeden önce ilçe başkanlıklarımız da komisyonlar oluşturduk, bu komisyonlar ile yardıma muhtaç ailelerimizi belirlemiştik. Oluşturduğumuz Kampanya ile de kendi aramızda yardımcı olmak isteyen dava arkadaşlarımıza ulaştık, sağolsunlar kayıtsız kalmadılar. Ramazan ayı girmeden belirlediğimiz ailelere Mahalle Başkanlarımız aracılığı ile dağıtımı sağladık, şu anda arkadaşlarımız hem dağıtım yapıyor hemde yeni ihtiyaç sahiplerini belirlemeye çalışmaktadır." dedi.

Dava Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum

Tüm vatandaşların Ramazan Ayını da kutlayan Başkan Karapıçak konuşmasının devamında şunları söyledi:

"Bu Pandemi döneminde belkide kendi işine, ailesine ayırmadığı zamanı İhtiyaç sahiplerine yardım götürmek için koşan değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. "Komşusu açken tok yatmak" sözünün yüce Türk Milletinin fıtratında olmayan bir kavram olduğunu açıkça göstermiştir. Bu vesile ile Ramazan ayımızın Türk İslam Alemine huzur, sağlık, hayır getirmesini; yapmış ve yapacak olacağımız ibadetlerimizin, dualarımızın kabul olmasını Allah'tan niyaz ederim." diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)