MHP Samsun İl Kadın Kolları, öğrencilere el emeği atkı, kazak ve bere dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Kadın Kolları öğrencilere el emeği atkı, kazak ve bereleri Canik İlçesi Gödekli İlköğretim Okulunda dağıttı.

MHP 04.03.2020, 19:36
MHP Samsun İl Kadın Kolları, öğrencilere el emeği atkı, kazak ve bere dağıttı

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP il kadın kollarının Canikli öğrencilere el emeği hediyeler dağıtmasını değerlendirerek, "Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz demektir. Kadın Kollarımızın bu tür faaliyetleri devam edecektir.” dedi.

Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, , Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Kadın Kolları Üyeleri, Canik İlçe Başkanı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gödekli İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Canik İlçesi Gödekli İlköğretim Okulunda İl Kadın Kolları Üyelerinin öncülüğünde hazırlanan el emeği atkı, bere ve kazaklar öğrencilere verilmek üzere okul müdürüne teslim edildi.

 Canik İlçesi Gödekli İlköğretim Okulunda öğrenim gören 80’e yakın ilköğretim öğrencisi ve ana sınıfı öğrencilerine verilmek üzere MHP Samsun İl Kadın Kollarının düzenlediği program kapsamında teslim edilen hediyeler içi okul yönetimi teşekkür etti. 

 İl Başkanı Abdullah Karapıçak yapılan etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada,“İl Kadın Kollarımız bir süredir ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere boş zamanlarında atkı, beye ve kazakları ördüler. Bugün Canik İlçemizin Gödekli İlköğretim Okulunda bu hediyeleri okul müdürümüze teslim ettik. Umuyoruz ki öğrencilerimiz bu hediyelerini sevecekler. Onların sevinmesi ve gerçekten ihtiyaç sahibi öğrencilere bu hediyelerin ulaştırılması bizi mutlu edecektir. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz demektir. Kadın Kollarımızın bu tür faaliyetleri devam edecektir.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)