Alexa

MHP Samsun Teşkilatı 50. Yılı Adana’da Kutladı

Milliyetçi Hareket Parti'sinin Adana'da düzenlediği MHP'nin 50. Yıl dönümü kutlaması coşku dolu anlara sahne oldu. Tüm teşkilat yöneticilerinin de yer aldığı organizasyonda MHP Samsun İl ve İlçe Yöneticileri de Adana’da ki 50. Yıl Kutlamalarına Katıldı.

MHP Samsun Teşkilatı 50. Yılı Adana’da Kutladı

Adana'da bugün gerçekleştirilen MHP'nin 50'nci yıl kutlama törenine Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl ve İlçe Yöneticileride katıldı. Tüm Türkiye'den MHP teşkilatlarının iştirak ettiği büyük kutlama şöleni muhteşem gösterilere sahne oldu.

MHP Samsun 50. Yılı Adana’da Kutladı.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Samsun teşkilat yöneticilerinin de katıldığı Adana’da ki Milliyetçi Hareket Partisi'nin 50. Kuruluş yıldönümüne Samsun damgasını vurdu.

Başkan Abdullah Karapıçak, Adana’dan yaptığı açıklamada “Bugün Adana’da Milliyetçi Hareket Partimizin 50. yıl kutlamalarında Ülküdaşlarımızla ve partililerimizle birlikteyiz. İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte bu kutlu günü birlikte yaşamak için Adana’ya geldik.

2019 yılı Samsun özel bir önem taşıyor. Hem Kurtuluş mücadelemizin başlangıcı olan 19 Mayıs’ın 100. yılı hem de gönlümüzü ömrümüzü verdiğimiz partimizin 50. yılını birlikte kutluyoruz. Bu kutlu günümüzde mutlu ve gururluyuz. Milliyetçi Hareket Partisi kaynağını Ötüken’de bulmuş, anlamını Türk-İslam Ülküsünde görmüş bir Türk destanıdır. Kutlu davamızın 50 yılı kutlu olsun.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 18:14
YORUM EKLE