MHP Samsun Teşkilatından Giresun'a Yardım Eli

Giresun’da meydana gelen sel felaketi sonrasında ihtiyaç sahiplerine ve okula başlayacak olan öğrencilere Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Teşkilatı yardım eli uzattı.

MHP 11.09.2020, 20:20
MHP Samsun Teşkilatından Giresun'a Yardım Eli

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl BaşkanlığıGiresun’da meydana gelen sel felaketi sonrasında ihtiyaç sahiplerine ve okula başlayacak olan öğrencilere yardım paketleri gönderildi. MHP Samsun’da İl Başkanlığının öncülüğünde  600 çift ayakkabı, 700 çift çorap ve pantolon benzeri kıyafet içeren yardım paketleri MHP Giresun İl Başkanlığının koordinesi, Espiye İlçe Başkanlığının öncülüğü ile Yağlıdere belediyesine ve Espiye’deki sel felaketinden etkilenen bölgelere ulaştırıldı.

Yardımların toplanmasında ve ulaştırmasında Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından görevlendirilen Osman Karapıçak ve Adem Aydın’ın yardımları Giresun’a ulaştırıldı.

Giresun’a yardım paketlerinin ulaştırılması ardından açıklamada bulunan İl Başkanı Abdullah Karapıçak,geçmiş olsun dileklerinde bulunarak şunları söyledi: 

“Giresun’da meydana gelen sel felaketi bizleri üzmüştür. Biliyoruz ki şiddetli yağışlarla oluşan afetten dolayı ortaya çıkan zarar-ziyan devletin müşfik dokunuşuyla, geniş imkânlarıyla, milli birlik ve dayanışma iradesiyle, aynı zamanda seferberlik anlayışı içinde en kısa zamanda tamir ve telafi edilecektir. Bizler de bu aşamada yardım etmek isteyen Samsun esnafı ve partililerimizin yardım paketlerini bölgeye ulaştırarak az da olsa yaraların sarılmasına destek olmak istedik. Buradan katkısı olan tüm hemşehri ve partililerimize teşekkür ediyorum. Allah bizleri daha büyük felaketlerden korusun. Bu fırsatla Giresun ilimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, yaşamını yitiren ve görevi başında şehit olanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz. Yaralanan ve mağdur olan vatandaşlarımıza ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)