MHP Samsun Teşkilatından İftar Programı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı iftar programı düzenledi. İftar programına Samsun ve İlçe teşkilatlarının yanı sıra partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP 25.04.2022, 16:18 25.04.2022, 16:25
MHP Samsun Teşkilatından İftar Programı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu iftar yemeği yoğun ilgi gördü. Samsun ve İlçe teşkilatlarının yanı sıra partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftara, Ak Parti Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, Mesleki Esnaf Odaları Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Muhtarlar, MHP Samsun İlçe Başkanları, İlçe Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Kadın Koordinasyon Kurulu (Kaçep) İl-İlçe Yöneticileri, Önceki Dönemlerde Görev Yapmış İl, İlçe, Meclis Üyesi Yöneticileri yanı sıra 1400 kişiyi aşkın partili ve vatandaş katıldı.


Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında hep birlikte iftarlar açılmış, iftar duası ise Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kurucusu Rahmetli Alparslan Türkeş'in iftar duası videosu eşliğinde hep birlikte dualar edildi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, yaptığı konuşmada, Geleneksel olarak düzenlenen İftar Yemeği buluşmasında Ramazan-ı Şerif'in manasına yakışır sohbet ve kaynaşma ortamı ile iftarını açtıklarını balertti. Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu dile getiren Karapıçak, "Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak bir ve beraber olduğumuzu her gün göstermeye devam edeceğiz." diye konuştu.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)