Alexa
banner314

MHP Samsun Teşkilatından Ülkü Ocaklarına 'Hayırlı olsun' Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Teşkilat yöneticileri Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından ataması gerçekleştirilen Samsun Ülkü Ocakları yeni başkanı Aslan kösef'i ziyaret ettiler.

MHP Samsun Teşkilatından Ülkü Ocaklarına 'Hayırlı olsun' Ziyareti

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığına Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından ataması gerçekleştirilen Aslan Kösef'i ziyarette bulunan MHP Samsun İl teşkilatı hayırlı olsun dedi.

Ülkü ocakları eski il başkanı Yalçın Altıntaş  8.8.2018 tarihinde görevini Aslan Kösef'e devretmişti.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin önderliğinde İl Başkan yardımcıları ve yöketicilerden oluşturulan bir heyetle  Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine getirilen Aslan Kösef’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

"Ülkü Ocakları Bir Okuldur"

 Milli ve manevi iklimde  gençlerin yetişmesindeki öneme vurgu yapan İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları gençlerimizin yetişmesinde her zaman önemli olduğunu  belirtti. Ülkü Ocaklarının bir okul olduğunu ifade eden Tekin, "Ülkü Ocakları irfan yuvasıdır. Gençlerin en iyi şekilde yetişmesi için var olan Ülkü Ocakları aynı zamanda yön ve istamet gösteren, gelecekte Türkiyeyi emanet edeceğimiz gençlerin yetişmesinde önemli katkılar sağlayar kutsal yuvalardır. Yeni atanan Aslan Kösef kardeşimizin devraldığı sancağı daha yükseklere taşıyacağına inancımız tamdır Allah hayırlı uğurlu etsin" dedi.

"İl Başkanımız Onur Vermiştir..."

Samsun Ülkü Ocağı İl Başkanı görevine getirilen Kösef ise,  ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "İl Başkanımızın Ülkü Ocağımızı ziyaret etmesi bizlere onur vermiştir. Bizlerin yanında olduklarını bilmek, bize daha da güven vermiştir. Bizde ülkücü gençler yetiştirmeye var gücümüzle çalışacağız" ifadelerini kullandı.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 23:46
YORUM EKLE

banner313