Alexa

MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir, Nerelidir?

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz kimdir? Cumhur İttifakı adayı Volkan Yılmaz'ı Cumhurbaşkanı Erdoğan ittifak adayı olarak açıkladı.

MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz Kimdir, Nerelidir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ak Parti İstanbul Aday Tanıtım Toplantısı'nda MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz olduğunu açıkladı. Şimdi merak ediliyor, Silivri Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz kimdir?

Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'den Silivri'de  aday göstermedi. Milliyetçi Hareket Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz 'a destek vereceklerini açıkladı.

MHP Silivri Belediye Başkanı Adayı Volkan Yılmaz'ın kim olduğu, nereli olduğu merak ediliyor.

Yerel seçimler yaklaştıkça siyasi partilerin aday isimleri de belli olmaya başladı. Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti'nin  İstanbul ilçeleri belediye Başkan adayları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adaylarını tanıttığı programda, Silivri’de Ak Parti aday göstermeyeceğini, MHP Silivri Belediye Başkanı Adayı Volkan Yılmaz’ı destekleyeceklerini açıkladı. Peki, Volkan Yılmaz kimdir? Volkan Yılmaz nerelidir? 

Volkan Yılmaz kimdir?

1972 yılında İstanbul'un Silivri ilçesinde dünyaya gelen Volkan Yılmaz, İlk ve orta öğrenimini Büyükçekmece'de,  yüksek öğrenimini ise Uludağ Üniversitesi'nde tamamlayarak Akaryakıt sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Aile şirketlerinin ortağı olan Yılmaz, Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Üyesi ve Yüksek istişare Konseyi Üyesi'dir. 

Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin Kurucu üyesi olan Volkan Yılmaz, 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı'nın mütevelli heyetinde yer almaktadır. Uzun yılları profesyonel futbol oynayan Yılmaz, İstanbul Amaatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda Yönetim Kurulu Üyeliği ve Teşkilat Başkanlığı görevi üstlendi. 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde, Milliyetçi Hareket Partisi'nden İstanbul 3. Bölge Bölgede, 6'nci sıradan millet vekili adayı olan  Volkan Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 01:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
taylan egeli
taylan egeli - 7 ay Önce

10 numara adam